Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Антибіотики і екстрене кесарів призведуть до ожиріння дитини?

До часом парадоксальних висновків дійшли вчені. Дослідження наукової братії їх Колумбійського університету визначили дві можливі причини дитячого ожиріння.


Першою став прийом антибіотиків вагітною жінкою, що саме по собі може бути тільки вимушеним заходом.


Друга причина – операція екстреного кесаревого розтину, коли внаслідок неприродності процесу порушується здорова передача бактерій від мами до малюка....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Вплив антибіотиків на організм
 • Екстрене кесарів – коли інших варіантів немає
 • Чому жінки просять зробити кесарів
 • Вплив антибіотиків на організм


  Антибіотики синтезуються мікроорганізмами – вони прямим чином впливають на ріст мікробів і бактерій, просто запобігаючи його.


  Більшість антибіотиків під час вагітності під забороною, а окремі представники цих медичних препаратів можуть спровокувати аномалії плоду. Приміром, вроджену глухоту.


  Під час вагітності антибіотики призначає тільки лікар і тільки в крайніх випадках. Одним з таких випадків може стати пієлонефрит, відсутність лікарського реагування на життєво небезпечно для матері і плода.


  Особливо важливо пам'ятати жінці під час вагітності, і вже будучи у статусі мами – при ГРВІ антибіотики не діють!

  Так звані простудні захворювання викликані вірусами, а не бактеріальними захворюваннями інфекційного характеру. Тому не можна при ГРВІ пити антибіотиками, це не ефективно, а для жінки в положенні більш ніж нерозумно.

  Екстрене кесарів – коли інших варіантів немає


  Екстрена операція з хірургічного вилучення малюка з материнської утроби сьогодні не така рідкість, як хотілося б.


  Якщо родова діяльність розвивається неправильно, у лікарів практично не залишається шансів на природний позитивний результат. В такому разі приймається рішення про оперативне втручання, так як життя дитини під загрозою.


  Безумовно, і для мами, і для дитини кесарів розтин є потужним стресом. По своїй суті це операція порятунку, тому інших причин як «загроза життю і здоров'ю» бути не може.


  Чим може бути корисна йога під час вагітності? Відповідь на питання шукайте в цій статті.


  Як визначити вагітність в домашніх умовах до затримки? Читайте в нашій статті!


  Про набір ваги під час вагітності /beremennost/info/norma-nabora-vesa.html дізнайтеся тут.


  Найважливіші фізіологічні та психологічні механізми закладаються в процесі природних вагінальних пологів. Ця налагоджена природою і всією історією людства схема ламається, якщо народити сама жінка не може.


  Звідси можливі ризики, в тому числі, і ожиріння. А все із-за порушення бактеріального обміну між матір'ю і дитини, яка лежить в основі травного механізму.

  Чому жінки просять зробити кесарів


  Перша і головна причина – страх пологів і вичерпані сили на проходження всього шляху пологів, головним чином – фази розкриття шийки матки.


  Напевно, кожна друга жінка вважає, що сили закінчуються, терпіти більше неможливо, і тільки операція врятує від страшних родових мук.


  Але і психологи, і досвідчені акушери-гінекологи запевняють: резерви жіночого організму великі, і не варто психології в пологах брати верх над фізіологією.


  Якщо відпустити ситуацію, сконцентруватися на потреби тіла, а не жаліти себе, родова діяльність нормалізується і сутички фізично будуть переноситися легше.


  Кесарів розтин – не порятунок від болю, а порятунок від загибелі малюка.

  Операція строго за призначенням або термінового вирішення, яка змушує організм жінки кидати більше сил на післяпологове відновлення.

  Категорії