Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Антицелюлітний масаж і крем під час вагітності: чи варто боротися з природою?

Період очікування малюка – один з найщасливіших у житті жінки. Але деколи це чудове трохи затьмарюють такі зміни в зовнішності, як зайва вага і целюліт.


І навіть не дивлячись на те, що зміни ці природні через гормонального фону, багато майбутні матусі прагнуть якомога швидше усунути неприємні наслідки ще до народження малюка шляхом антицелюлітних масажів.


Але чи припустимо це під час вагітності? Можна майбутнім мамам робити антицелюлітний масаж і користуватися антицелюлітними кремами?...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Що таке целюліт?
 • Антицелюлітний масаж
 • Робити?
 • Антицелюлітний крем
 • Замість висновку
 • Що таке целюліт?


  Целюліт можна описати як видозміна жирової тканини під впливом естрогенів – жіночих статевих гормонів.

  Впливаючи на жирові клітини, вони як би закупорюють їх, не даючи кисню і поживних речовин вступати туди в необхідній кількості, в той час як жир, токсини і рідина не можуть належним чином виводитися.


  Внаслідок цього жирові тканини полімеризуються, утворюючи поглиблення на шкірі.


  Оскільки під час вагітності шкірний покрив жінки повинен розтягуватися і бути еластичним, природою «задумано», щоб він спочатку був тонше і рыхлее, ніж у чоловіків. Та й самі жирові клітини у жінки більше, і сполучна тканина у них зустрічається рідше.


  Саме тому представниці прекрасної статі більш схильні до появи «апельсинової корочки», а гормональна перебудова організму у місяці очікування малюка ще більше провокує цей процес.


  Але крім вагітності, існує ще ряд обставин, які можуть погіршити ситуацію:

 • мала фізична активність

 • Категорії