Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аспірин при вагітності: пити чи не пити?

Можна Аспірин при вагітності? Достатньо ознайомитися з інструкцією Аспірину в частині протипоказань, щоб зрозуміти один важливий момент.


Фармакологічні компанії попереджають майбутніх мам про небезпеку прийому цих ліків в першому і третьому триместрі вагітності....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Думки лікарів
 • Дія Аспірину на плід і перебіг вагітності
 • Безпечні дози Аспірину
 • Чим замінюють Аспірин?

 • Вся справа в тому, що саме в першому триметре відбувається закладка, а також формування всіх органів плода. Будь-яке втручання в передбачені природою процеси можуть порушити нормальний хід розвитку.


  Якщо говорити про небезпеку прийому Аспірину у третьому триметре вагітності, то в цей час підвищується небезпека виникнення кровотеч під час пологів. Це обумовлено тим, що цей препарат розріджує кров, знижуючи її згортання.


  Практика ж показує, що при нормальному перебігу вагітності до 36 тижня можна приймати ліки в деяких ситуаціях.

  Думки лікарів


  Багато лікарів вважають за краще не призначати своїм підопічним такий препарат, як Аспірин. І це не залежить від того, наскільки гладко і без ускладнень протікає вагітність.


  Причина в тому, що у ліки надто вже

  Категорії