Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аутизм можна діагностувати ще під час вагітності

Дійсно, згідно з дослідженнями вчених ще у 2-му триместрі вагітності можна припустити, що дитина буде аутистом.


У дітей з цією недугою на початку другого триместру інтенсивно зростає тіло і мозок. Лікар, порівнюючи ці показники з нормою, може припустити, що у малюка є аутизм....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Що таке аутизм?
 • Вагітність і аутизм
 • Куріння матері збільшує ризик аутизму?

 • З 2008 року ведеться дослідження, ретельно вивчалися УЗД діток-аутистів, а це 40 осіб. У розрахунок бралися зовнішні фактори, що впливають на вагітність, а також вік мами.


  Цінність цього дослідження велика – можна буде використовувати максимально ефективно перші роки життя малюка. Як відомо, аутизм діагностують у віці 3-4 років, адже час для корекції хвороби виявляється втраченим.

  І, можливо, саме в перші роки життя дитини проблему можна вирішити максимально, так, як після зробити вже буде неможливо.

  Що таке аутизм?


  Психічний розлад, яке пов'язане з порушенням розвитку головного мозку, що виражається в проблемах спілкування, контактів з суспільством і не тільки, називається аутизмом.


  Вважається, що на тисячу осіб припадає 6 аутистів, з кожним роком частота зустрічальності хвороби зростає.


  Досі достеменно не з'ясовано, що ж є причиною розвитку аутизму. Є версія, згідно з якою корінь проблеми треба шукати в генах. Інші гіпотези говорять, що мутації в період вагітності призводять до аутизму.


  Думка про те, що вакцинація може спровокувати хворобу досить спірне, доказів поки немає.

  Якими можуть бути ознаки симфизита при вагітності? Дізнайтеся прямо зараз!


  Про наслідки діагнозу гіпотрофія плода розповість ця стаття.


  А тут все про масаж /mozno-li/obraz-zhizni/massazh.html і допустимих його видах під час вагітності.


  Діти-аутисти мають вузьке коло інтересів, часто дії їх циклічні, однотипні, вони годинами можуть повторювати певні рухи. Такі діти соціально дезорієнтовані, не змінюють маршрутів і ритуалів, спектр їх емоцій не такий широкий.


  Деякі ознаки аутичности проявляються у синдромі Аспергера. В цілому аутизм це збірна назва порушень мозкової діяльності, що пов'язані з соціальною дезадапатацией дитини.

  Вагітність і аутизм


  Вченими доведено – зміни в розвитку мозку, його будову і призводять до аутизму. А вплинути на ці зміни під час вагітності може перенесена матір'ю інфекція.


  Так краснуха, кір, вітрянка можуть мати такі важкі наслідки. Інфекції втручаються в процес зростання і розвитку головного мозку плоду, чому і виникає захворювання.


  Ризик розвитку аутизму підвищується триразово, якщо майбутня мати перенесла інфекцію у 2-му триместрі вагітності – саме в цей час розвивається надчуттєвий мозок плоду.

  Вчені вважають, що має вплив і факт боротьби організму з інфекцією. Саме опір організму вірусу і тягне внутрішньоутробні порушення мозку малюка.

  Куріння матері збільшує ризик аутизму?


  Поки ця гіпотеза вчених, доказів зібрано не так багато, щоб опублікувати її як наукових факт.


  Але, тим не менш, все більше авторитетних дослідників підтримують цю версію – куріння майбутньої мами провокує специфічні форми аутизму.


  Вчені ще раз акцентують увагу на обережності жінки під час вагітності: всілякі негативні фактори можуть стати причиною народження хворої дитини.

  Категорії