Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Автокрісло Cybex Juno 2-Fix — безпека підтверджена європейськими краш-тестами

Спочатку всі дитячі речі я купувала сама, але вибір автокрісла з чистою совістю переклала на плечі чоловіка, так як сама я машину не воджу і від автомобільної теми далека. Представлені в магазинах варіанти, на мій погляд, мало чим відрізнялися один від одного, а безпека дитини все ж не те питання, яке варто довіряти дилетантові.

Чоловічий вибір

Чоловік підійшов до питання з усією відповідальністю, орієнтуючись в першу чергу на результати краш-тестів ADAC. Проведені німецьким автоклубом тести більш жорсткі, ніж тести для обов'язкової сертифікації автокрісел. За їх результатами Cybex Juno 2-Fix отримало максимальні оцінки не тільки за критерієм безпеки — комфорт, екологічність і зручність у використанні так само були на висоті. Це вдосконалена модель автокрісла Cybex Juno-Fix, яка випускалася до 2013 року.


Після безкомпромісної безпеки другим критерієм була сумісність не тільки з нашою машиною, але і з батьківськими авто. Переконавшись, що Cybex Juno 2-Fix відповідає нашим нечисленним, але строгим вимогам, що ми зробили замовлення в інтернет-магазині і незабаром стали володарями ось такої краси.


Зовнішній вигляд моделі Cybex Juno 2-Fix.
З-за столика безпеки крісло виглядає трохи незвично, зате одразу видно, що малюк у ньому буде захищений з усіх боків.

Враження від покупки і реакція дитини

Наживо крісло виглядало ще краще, ніж на картинці — таку велику і солідну! Якісну річ відразу видно. Тканина приємна на дотик і легко знімається. Прикладена докладна інструкція з картинками. Одним словом, не крісло, а мрія... тільки от у доньки виявилося свою думку на цей рахунок. Вона категорично відмовлялася сідати в нього, із-за чого навіть коротка поїздка до найближчої поліклініки коштувала і нам, і їй пристойного клубок нервів. Доньку постійно доводилося відволікати, співати улюблені пісні, розповідати віршики, тому що коштувало мені замовкнути хоч на хвилину, «співати» починала вже вона. Автолюльку дочка сприймала куди спокійніше.


Саме крісло кріпиться до кузова за допомогою системи ISOFIX, а дитину надійно фіксує столик, через який протягується ремінь безпеки.

Виходило так, що безсумнівні плюси крісла у вигляді системи бічного захисту і столика безпеки, в нашій ситуації одночасно виявилися і мінусом, так як дитині не дуже-то сподобалося відчувати себе зафіксованої зі всіх сторін. Однорічній дитині адже не поясниш, що це зроблено для його безпеки.


Їй не повинно було бути тісно навіть в зимовому комбінезоні, адже крісло розраховане на дітей до 4 років, але я все ж сподівалася, що ближче до весни, коли ми перевдягнемося в легку курточку, ситуація зміниться. Взимку ми і так рідко кудись виїжджали з донькою на машині, але влітку планували невелике сімейне подорож, так і просто спільні поїздки за місто. На щастя, мої сподівання виправдалися, з часом донька звикла до свого сидіння і стала їздити спокійніше. Ближче до літа.


Були і далекі поїздки, виявилося, в кріслі зручно спати, поклавши голову на бокові «подушки», і вона при цьому не мотається туди-сюди. На столику добре грати, пити і просто обхопити його ручками. В спинці вбудована система циркуляції повітря, влітку це дуже до речі. Зараз все відмінно, але спочатку нам усім було непросто. Можливо, більш досвідчені батьки і змогли б заздалегідь передбачити реакцію своєї дитини, але у нас не вийшло. Вживу теж ніде було подивитися і спробувати посадити дитину, так як обрана нами модель була доступна тільки під замовлення.


Крісло у нас майже рік, стан ідеальний, як ніби тільки що купили. Зараз їздимо навіть в зимовому комбінезоні без проблем.


Минуло півроку, перш ніж Аліса «подружилася» з незвичайним сидінням.

Плюси і мінуси

З мінусів можу відзначити тільки негативну реакцію дитини спочатку, але це виключно суб'єктивний момент. Я читала відгуки інших батьків, правда, вже після покупки. Так, дійсно, деякі зіткнулися з такою ж проблемою, як і ми, але багато і тих, хто з першого дня був шалено радий покупці.


Плюсів у Cybex Juno 2-Fix багато:

 • Максимальні показники краш-тестів по всім категоріям. Саме цей момент і став для нас вирішальним при виборі автокрісла.
 • Може кріпитися за допомогою системи ISOFIX, так і штатним ременем безпеки для машин, які не підтримують дану систему. Звичайно, з ISOFIX надійніше.
 • Тканина містить всмоктуючий шар, а в спинці крісла виконані вентиляційні отвори, щоб малюк не спітнів в дорозі. Чохол легко знімається для прання (крім столика — на ньому знімного чохла немає), матеріал екологічний і дуже якісний.
 • Крісло буде рости разом з дитиною, так як підголовник, столик і положення спинки регулюються.
 • Переставити з однієї машини в іншу дуже просто, зручно нести, важить небагато — 6,7 кг
 • Підводячи підсумок, хочу зазначити, що автокрісло відмінне. Зі столиком, безумовно, безпечніше, ніж з п'ятиточковим ременем, але може знадобитися час і терпіння, щоб дитина до нього звик. Вікова група з 9 міс. до 4 років, зате не страждає безпека, як в універсальних крісел на всі групи. Враховуючи якість і бренд, ціна прийнятна, адже безпеки дитини не варто економити.


  Автор відгуку: Бичкова Ірина, 28 років, р. Челябінськ,

  мама Аліси (1 рік 9 міс.)

  Спочатку всі дитячі речі я купувала сама, але вибір автокрісла з чистою совістю переклала на плечі чоловіка, так як сама я машину не воджу і від автомобільної теми далека. Представлені в магазинах варіанти, на мій погляд, мало чим відрізнялися один від одного, а безпека дитини все ж не те питання, яке варто довіряти дилетантові. Чоловічий вибір Чоловік підійшов до питання з усією відповідальністю, орієнтуючись в першу чергу на результати краш-тестів ADAC. Проведені німецьким автоклубом тести більш жорсткі, ніж тести для обов'язкової сертифікації автокрісел. За їх результатами Cybex Juno 2-Fix отримало максимальні оцінки не тільки за критерієм безпеки — комфорт, екологічність
  Автокрісло Cybex Juno 2-Fix — безпека підтверджена європейськими краш-тестами
  Автокрісло Cybex Juno 2-Fix — безпека підтверджена європейськими краш-тестами
  2016-11-23
  Ірина Бродягина

  Review Overview


  Зовнішній вигляд:
  Зручність експлуатації: Надійність:
  Показник «Ціна-якість»:
  90
  відмінно

  Крісло у нас майже рік, стан ідеальний, як ніби тільки що купили. Враховуючи якість і бренд, ціна прийнятна, адже безпеки дитини не варто економити.


  Категорії