Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Автокрісло Maxi-Cosi CabrioFix — комфорт і безпека для маленьких пасажирів

До появи свого малятка я почала готуватися ще в середині вагітності, досконально вивчаючи і аналізуючи ринок дитячих товарів. Особливо ретельним і скрупульозним був вибір автокрісла. Після вивчення особливостей моделей і результатів краш-тестів, вибір був зроблений на користь Maxi-Cosi CabrioFix.


Дитяче автомобільне крісло Maxi-Cosi CabrioFix.

Гідний вибір

Крісла Maxi-Cosi є лідируючими за результатами краш-тестів, проведених різними європейськими асоціаціями. Оцінка безпеки складається з таких показників, як фізіологічне і комфортне положення дитини і безпеку при лобовому і бічному зіткненні. Ці факторами були для мене головними, а так як мені потрібно було крісло у віковій категорії 0 , то вирішено було купити модель CabrioFix.


Крісло використовується як перенесення і має обмеження за вагою 13 кг Для новонароджених є спеціальний анатомічний вкладиш, який забезпечує комфортне положення малюка і утримує його голівку під час руху. У вкладиші є прорізи для фіксації ременями. Коли дитина підросте, вкладиш виймається, а глибина посадки буде залежати від ваги малюка.


Модель зі вставкою для новонароджених.
Анатомічний вкладиш для немовлят.

Крісло оснащене регульованими п'ятиточковими ременями безпеки. На них є накладки для більшого комфорту малюка. Ми їх відразу зняли, щоб мінімізувати тактильний контакт, т. к. дочка народилася в кінці весни і було досить спекотно.


П'ятиточкові ремені безпеки.

В машину крісло можна встановити на будь-яке сидіння, але тільки проти ходу руху. Багато виробників (в особливості виробники колясок 3 в 1) дозволяють установку своїх крісел категорії 0 по ходу руху, але цього категорично не можна робити. Хребет немовляти, особливо шийний відділ, не зміцнів, а при співвідношенні маси голови до хребта, травматичним може стати навіть різке гальмування, не кажучи вже про ДТП. Крісло надійно фіксується ременем безпеки, довжини якого вистачає і в Мінівені, і в маленькому Хэтчбэке.


Maxi-Cosi CabrioFix в авто.

Величезним плюсом виявилося наявність сонцезахисного козирка. Він легко знімається з петель на ручці-перенесенні і не кидається в очі в прибраному вигляді.


Кріплення сонцезахисного козирка.

Ззаду у крісла є невеликий кишеню. У нього легко поміщається пелюшка, підгузник і упаковка вологих серветок — дуже зручно ходити, наприклад, в поліклініку, не потрібно нести з собою пакет з приладдям для малюка.


Кишеня для дрібниць.

Крісло зручно використовувати в якості переноски по квартирі. Воно небагато важить, а підстава дозволяє заколисувати малюка. На ручку можна повісити іграшки.


Чохол зшитий якісно, з 100% бавовни. Гіпоалергенний. Легко знімається для прання. Різноманіття кольорів дозволяє вибрати дизайн на будь-який смак, як для хлопчика/дівчинки, так і універсальний.


Крісло з прибраним козирком.

Ціна на автокрісла Maxi-Cosi CabrioFix, на мій погляд, знаходиться в середньому діапазоні, не завищена. Враховуючи, що стан після використання однією дитиною, найчастіше, залишається практично ідеальним, можна купити крісло б/у.

Переваги і недоліки

Переваги:

  • надійність і безпека

  • Категорії