Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Азитрокс у формі суспензії для дітей: огляд антибіотика

Антибактеріальний засіб Азитрокс призначене для усунення інфекційних процесів, що виникають в легенях, трахеях, бронхах, горлі, придаткових пазухах носа. Також антибіотик призначається при запаленнях шкірних покривів.


Препарат випускається у формі таблеток та капсул, а також у вигляді порошку у флаконі — основи для приготування суспензії.


Таблетки і капсули використовуються в основному для лікування дорослих пацієнтів. Азитрокс-суспензія — педіатричне засіб, тобто призначене для дітей. Йому присвячений наш огляд.

Для лікування багатьох інфекційно-запальних процесів у дітей раннього віку використовується Азитрокс.


Ліки призначають дітям з шестимісячного віку при виникненні гострих форм захворювань, що спричиняються хвороботворними мікроорганізмами.


Препарат відноситься до антибіотиків нового покоління. Він успішно справляється з бактеріями всього за п'ять днів, не викликає алергічних реакцій і добре переноситься дітьми. Суспензія ар, має солодкуватий присмак, що дуже подобається маленьким пацієнтам.


Азитрокс випускає ВАТ «Фармстандарт-Лексредства», р. Курськ. Середня ціна антибіотика в російських аптеках — 185 рублів. Це значно нижче вартості імпортних аналогів.

Терапевтичний ефект


Лікувальна дія препарату спрямована на придушення життєдіяльності мікробів. Активнодействующее речовина — азитроміцин — знищує внутрішньоклітинні анаеробні мікроорганізми, грампозитивні і грамнегативні бактерії, тим самим забезпечуючи бактерицидний ефект.


Альона, СПб, синові 3 роки:


«Відгук залишаю, щоб розвіяти сумніви щодо Азитрокса.


Дитина часто хворіє. Будь-яка застуда закінчується викликом швидкої. В цей раз було аналогічно: з ранку почався кашель, в обід з'явився нежить, а увечері температура піднялася до 39,2°С.


Педіатр буквально наполіг на прийнятті суспензії Азитрокс, хоча мною вже був куплений дорогий імпортний антибіотик. Послухалася, і вже на наступний день температура нормалізувалася, але до вечора знову піднялася, і так три дні. На четвертий все прийшло в норму. Я не можу сказати, що ми забули про застуді. Горло досі червоне, але не болить. Самопочуття у сина хороше, зник нежить і кашель. Правда, з'явилася висипка — явище досить поширене, як побічна реакція на прийом препарату. І ще хочу додати, що моя дитина пив суспензію із задоволенням. Вона пахне бананом, а він їх любить».


Симптоми хвороби зникнуть протягом 5 днів.

Діюча речовина препарату активно бореться з інфекцією на клітинному рівні, знищуючи бактерії:

  • мікоплазму

  • Категорії