Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Азитроміцин для дитини: вірний спосіб здолати бронхіт і пневмонію — огляд для мам

Азитроміцин — популярний антибактеріальний засіб, який використовується для лікування захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів і бактеріальних уражень сечостатевої системи, в тому числі у дітей. Воно володіє низьким рівнем токсичного впливу на організм дитини і тривалим ефектом. Тому препарат можна приймати один раз в день.


Антибіотик Азитроміцин продається в будь-якій аптеці у формі таблеток, капсул і порошку для приготування суспензії.

Існує також цілий ряд повних його аналогів: Сумамед, Азитрус, Азитрокс, Азивок, Сумамецин, Зитролид, Зитроцин, Екомед, ЗИ-фактор та ін.


Перераховані препарати приготовані на основі одного активного речовини — 9-Деоксо-9а-аза-9а-метил-9а-гомоэритромицина А, і всі вони мають ідентичний дію.


Далі в статті ми всю цю групу антибіотиків будемо називати Азитроміцином.

Азитроміцин непогано переноситься дітьми до року.

Як діє ліки?

Азитроміцин належить до групи лікарських засобів, названих макролідами з-за особливої структури (якщо заглиблюватися в хімію — їх основою служить 14 або 16-членное лактоном кільце з приєднаними вуглеводними залишками).


Найвідоміший представник макролідів — Еритроміцин, яким лікували ще тат і мам, дідусів і бабусь сьогоднішніх малюків.


Азитроміцин — ліки нового покоління, а значить має меншу кількість побічних впливів.

Він ефективний відносно цілого спектру патологічних мікроорганізмів, стійких до інших антибіотиків. Серед них багато видів стафілокока — чуми ХХ століття, як його називають фахівці. Крім того, це єдиний препарат, здатний боротися з гемофільної паличкою, приймає разом зі стафілококом активну участь у процесі розвитку пневмонії та менінгіту.


Препарат має здатність легко проникати та накопичуватися в мокроті, що знаходиться в бронхах, а також у самих тканинах бронхів і легень, органів сечостатевої системи та шкіри. Це дозволяє лікам впливати безпосередньо на вогнище запалення. Механізм дії антибіотика заснований на тому, що він заважає клітин мікробів синтезувати білок. А без цього основного «будівельного матеріалу» жодна клітина існувати не може. Найбільшої концентрації у кров'яній плазмі дитини Азитроміцин досягає вже через 2-3 години після прийому. Звідти він проникає в осередки запалення, накопичується в тканинах уражених органів і негайно починає свою роботу.


Антибіотик приймають один раз на день. Цього буде достатньо.

Крім швидкодії, препарат відрізняється уповільненим виведенням з організму, що продовжує терапевтичний ефект. З дитячого організму антибіотик виводиться зазвичай за 35-55 годин. Саме це властивість Азитроміцину дає можливість приймати його тільки один раз в день.


Одне з головних достоїнств антибіотика — відсутність якого б то не було взаємодії з антиалергічними препаратами. Це дозволяє приймати його дітям, страждаючим алергічними захворюваннями і, зокрема, бронхіальною астмою.

В яких випадках призначають?

Дітей Азитроміцином зазвичай лікують від захворювань органів дихання:

  • бронхітів, пневмоній, викликаних хламідіями і мікоплазмою

  • Категорії