Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Біфідумбактерин для новонародженого

Чому в школах і університетах не вчать, як бути мамою? Саме таке питання я задаю собі майже кожен день, починаючи з моменту народження сина. Адже жінки, що стала матір'ю, необхідно поєднувати в собі стільки професій, що й подумати страшно — вона психолог і педіатр, педагог та організатор розважальних заходів, фінансист і модельєр. Можливо, якщо б ази материнства нам викладали серйозні і мудрі вчителі, ми робили менше помилок у вихованні своїх чад. І вже точно позбулися б від сумнівних у своїй корисності повчань з боку найближчих родичів щодо догляду та харчування дитини.

— Я вимагаю, щоб моїм вихованням і годуванням займалася матуся! Геть чужі втручання!

Не з чуток знаю, як важко відстояти право на годування дитину тільки грудним молоком до шестимісячного віку. Моя рідна матінка намагалася нагодувати пережеванным нею печивом тримісячного малюка, мотивуючи свій вчинок тим, що я — її дочка — вже 4 місяці з задоволенням їла борщ.


Мої роз'яснення з приводу несформировавшейся ферментної системи кишечника розбилися об стіну нерозуміння й образи. Бабусю кілька протверезили коліки у внука, які не змусили себе довго чекати, і слідом діагноз — дисбактеріоз. Ось про цю хвороби, а точніше про одну з препаратів для лікування дисбактеріозу ми сьогодні поговоримо. Ім'я йому — біфідумбактерин.


Ось вона — панацея від дитячих кольок і запорів!

Визначення та форми випуску

Біфідумбактерин відноситься до групи пробіотиків — засобів, які нормалізують мікрофлору в кишечнику і опосередковано мають імуномодулюючу дію. Дане ліки є антагоністом збудників різних захворювань.

Його застосування налагоджує роботу ШЛУНКОВО-кишкового тракту при виникненні таких станів:

 • Хронічний запор.
 • Синдром мальабсорбції.
 • Харчові алергії.
 • Дисбактеріоз.
 • Профілактика порушень функції травлення із-за прийому антибіотиків, хіміотерапії, введення гормональних препаратів.

  — Як мені бути з цією бідою, мама, порадь!

 • Біфідумбактерин ви можете знайти в різних формах випуску. Ось їх перелік:

 • Сухий в ампулі або флаконі: 1 флакон або ампула містить 5 доз ліків або 5 х 107 живих мікроорганізмів.
 • Сухий порошок у пакетику: 1 пакет містить 5 х 108 бактерій (близько 5 доз).
 • У вигляді таблеток — 1 доза.
 • У вигляді свічок — 1 доза.
 • Відрізняються форми випуску не тільки зовнішнім виглядом або кількістю живих біфідобактерій, але і способом виробництва. У флаконах і ампулах міститися живі, але висушені з середовищем вирощування мікроорганізми. Порошок — це також висушені живі біфідобактерії, але вільні від середовищ вирощування.

  Останнім часом дуже багато суперечок виникає з віком, коли дитина починає сидіти. Фахівці стверджують, що певних рамок не існує. Розвиток кожної дитини індивідуально, молодим батькам не варто хвилюватися.


  Ви все ще пеленаете? Це питання може почути матуся від лікаря своєї дитини. Педіатри довели, що туге сповивання може стати причиною дисплазії кульшового суглоба у новонародженого. Що робити, якщо дитині поставили невтішний діагноз, читайте на цій сторінці www./zdorovie/bolezni/displaziya.htm.

  Свічки містять не тільки мікроорганізми, але і лактозу, яка є біфідогенний фактором. Існує 2 види свічок даного препарату:

 • вагінальні (для лікування молочниці і відновлення нормальної мікрофлори піхви у жінок)

 • Категорії