Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Банани в раціоні дитини — знання для батьків

Заморське походження банана не зменшує його користі для наших малюків, тому давати його дітям можна і потрібно. Ось тільки в якому віці він не зашкодить, а, навпаки, допоможе розвитку маляти? Я почала перейматися цим питанням, коли синові виповнилося 4 місяці. Молока у мене було багато, але малюк був великим і все одно не наїдався.


Заморський фрукт чудово прижився у нас.

Коли починати прикорм бананом

За інформацією в інтернеті неможливо визначитися, на скільки місяців вводити такий вид прикорму. На одному сайті радять починати з шестимісячного віку, на іншому стверджують, що краще почекати до восьми місяців. Тому я вирішила отримати експертну думку у нашого педіатра.


У зв'язку з тим, що маса мого малюка була для його віку великий, нам порадили почекати до 7 або 8 місяців. Лікар сказав, що з чотирьох місяців пюре дають діткам з недобором маси або страждають рахітом. А ось якщо малюк схильний до алергій, прийом слід починати з року.


Раніше чотиримісячного віку годувати дитину продуктом не рекомендується. Він довго перетравлюється, і травна система новонародженого може з ним не впоратися. У підсумку малютка запрацює хвороби ШКТ.


Сама я банани дуже люблю за швидке угамування почуття голоду. Але ось дитині давати їх, як виявилось, першим прикормом не варто. Солодкий смак ласощів відіб'є охоту їсти щось інше. А тому почати слід з не такого смачного кабачка або цвітної капусти.


Таку смакоту я самостійно поїм.

Корисні властивості і вітаміни

Багатьом дітям бананове пюре може замінити одне годування. Такий прикорм добре втамовує голод і подобається малюкові завдяки приємному смаку. Мій малий їв пюре як десерт після основного блюда.


Цілий фрукт, завдяки щільній шкірці, зручно брати в дорогу. Давати його дитині з восьми місяців, коли вже з'явилися перші зуби, можна в природному вигляді. М'які волокна малютка перемеле і яснами.

Продукт гіпоалергенний і викликає негативну реакцію дитячого організму в дуже рідкісних випадках. До його складу входить багато корисних для розвитку малюка речовин:

  • калій — зміцнює судини, сприяє кращій роботі серця і розвитку м'язів

  • Категорії