Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Банки дітям не загроза

Днями на державному рівні була врегульована проблема стягнення заборгованості з банківських клієнтів, у яких на утриманні перебувають інваліди або неповнолітні діти.


У таких клієнтів не будуть забирати всі засоби, необхідні їм для існування.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Варто відзначити, що Загальноросійський народний фронт лобіює цей закон ще з 2010 року.


Тепер діти батьків та інші утриманці будуть захищені законом від вимушеної злиднів.

Нагадаємо, що фахівці служби стягнення банків часто забирають останні гроші у боржників, які, іноді, не покривають штрафних санкцій. Так, сума основного боргу залишається незмінною, штрафи продовжують рости, а клієнт виявляється заручником ситуації.


Сьогодні Міністерство фінансів, юстиції та економічного розвитку захищають даний шар населення від банківського свавілля. Законопроект вперше потрапив у Державну Думу в 2012 році. Однак обговорення проводилося неодноразово.


Зараз з'явилася надія, що до кінця 2014 року він буде прийнятий.


Про це заявив керівник Загальноросійського народного фронту депутат Держдуми Віктор Клімов.


Він повідомив, що нинішній текст законопроекту не тільки захищає недобросовісних позичальників від співробітників служби стягнення, але і не ущемляє інтересів кредитно-фінансових організацій.


Відзначається, що під час визнання фізичної особи банкрутом в судовому порядку, на процесі будуть присутні представники органів опіки і соціального захисту.

Вони будуть виступати в якості захисників, перешкоджаючи повного позбавлення боржника, його майна і доходів, якщо у нього є діти або інші утриманці.


Для таких клієнтів банкам та іншим фінансовим організаціям доведеться створювати спеціальні програми, які передбачають їх фінансове оздоровлення. Як варіант, це можуть бути рефінансування, реструктуризація, кредитні канікули, амністія і багато іншого.


Вибираємо сироп від вологого кашлю. Прочитайте кілька методів ефективного лікування.


Як допомогти дитині, якщо у нього гнояться очі.


Лікування дитячого енурезу


Банкрутами фізичні особи можуть оголосити себе тільки в судовому порядку. Мають права на банкрутство особи, які раніше не піддавалися цій процедурі, а також не змогли увійти в графік гасіння протягом трьох місяців.


Наявність у такого боржника дітей, інвалідів чи інших утриманців дає йому перевагу.

Воно полягає в тому, що у нього не зможуть забрати єдине житло для реалізації та закриття боргу. Винятком є нерухомість, придбана за допомогою іпотечного кредиту. Також не можуть бути реалізовані особисті речі та побутова техніка, якщо їх вартість не перевищує 30 т. р. і готівкові гроші до 25 т. р.


Депутати Держдуми вважають, що співробітники органів опіки та соцзахисту зроблять судові процеси більш прозорими.


Також це дозволить легше дійти консенсусу у вирішенні проблеми між фінансовою організацією і боржником.


Нагадаємо, що чинне законодавство Російської Федерації передбачає розстрочку по сплаті боргу до 5 років.


У цей період відсотки за користування кредитом та штрафні санкції нараховуватися не будуть. Клієнту видається новий графік гасіння, згідно з яким він зобов'язаний вносити плату.


Активісти Загальноросійського народного фронту пропонують змінити мінімальну суму заборгованості, яка дозволяє визнати себе банкрутом.

Так, для кредитора ця сума може становити 300 т. р., а для позичальника 50 т. р. Ця дельта дає клієнтові право банку раніше почати процедуру визнання його банкрутом, заощадивши на штрафних санкціях та відсотках.


Ще одна ідея фронту полягає у скасуванні обмеження права боржника на виїзд за кордон, так як ці поїздки можуть бути пов'язані з отриманням прибутку для закриття простроченої заборгованості в російському банку.

Банки і боржники: відео

Ми живемо в правовій державі. Але достатньо для життя тільки дотримання закону або повинна присуствовать ще й мораль?

Категорії