Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Bebe confort Iseos Neo — відмінне автокрісло для ближніх і дальніх поїздок

Чому ми вибрали саме цю модель? Так вже склалося, що автокрісло Bebe confort ми купили, коли синові було вже 1,5 року. Тобто трохи запізно, адже ця модель йде від 0 до 18 кг (3-4 роки). Але для мене було дуже важливо комфортне положення дитини під час сну в автокріслі, так як ми багато часу проводимо в дорозі на дачу або до нашої бабусі. Синок ж — винятковий любитель поспати в машині! Нахил для сну в цьому кріслі просто чудовий, регулювати його можна, не виймаючи дитини.


Дана модель має високі бали за результатами краш-тестів. Особисто мені широка бічна захист дійсно вселяє довіру.


Самий солодкий сон — в машині! Тут синові майже 4 роки.

Особливості автокрісла Bebe confort

Дана модель має багато переваг:

 • Для діток до року передбачений додатковий вкладиш для більшого комфорту. Але у нас його не було, так як крісло ми купили по оголошенню і вже не нове. Втім, в 1,5 року ця деталь вже не потрібно.
 • П'ятиточковий ремінь безпеки має хитру застібку. Мені знадобилося деякий час, щоб до неї звикнути. Замок досить тугий, так що дитина не зможе самостійно розстебнути його, поки батьки не бачать.
 • «Застібка-пазл», дитині з такою точно буде не впоратися.
 • У міру зростання малюка ремені поступово переставляються все вище, поки не досягнуть крайнього можливого положення. Ще на ременях є пом'якшувальні накладки.
 • Прорізи для перестановки ременя по мірі росту дитини.
 • Крісельце можна ставити вперед обличчям або спиною (до речі, для другого варіанту не завжди вистачає довжини штатного ременя і він більше підходить для діток до року). Ми ж встановили традиційно: по ходу руху. Кріпиться крісло штатним ременем безпеки. Важливі точки дотику ременя з автокріслом зроблені з червоного пластику. Всього їх чотири, дві мають щільний затискач для надійної фіксації.
 • Фіксуючий затиск для штатного ременя.
 • Відстань між боковинами можна змінювати, наприклад, розсунути їх взимку, коли на дитині багато одягу, щоб йому не було тісно сидіти.
 • Знімний чохол крісла, так що його можна випрати, що ми і зробили відразу після покупки.
 • Ззаду є невелика ручка, за яку можна носити крісло. Але я особисто тримала його завжди двома руками, так як воно досить важке.
 • Ручка на задньої частини крісла Bebe confort Iseos Neo.

  Недоліки, які ми виявили

  Незважаючи на всі плюси, у крісла виявилися і недоліки:

 • Нестійкість. При різких поворотах воно могло дещо нахилитися, правда, потім завжди поверталася в початкове положення.
 • Довжини ременів не вистачило для останнього верхнього положення, коли син майже досяг максимально допустимої ваги. Але ми знайшли вихід, перетворивши їх з п'ятиточкові в триточкові. Тобто від'єднали ремені крісла у двох місцях (ліворуч і праворуч за спиною), тим самим збільшивши їх довжину.
 • Регулювальне коліщатко крутиться туговато, але і до цього теж можна звикнути. Можливо, таким тугим воно було тільки у нас, а решті пощастило трохи більше? ??
 • Наше «туге» регулювальне коліщатко.

  На закінчення хочу сказати, що кріслом я все одно залишилася задоволена, тим більше ми купили його за дуже вигідною ціною. Син їздив у ньому майже до 4-х років, спати було зручно, а ще він сам сідав і вилазив з нього. Ну і безпека для нас стоїть не на останньому місці, як для будь-яких відповідальних батьків.


  Автор відгуку: Катерина, 33 роки, Санкт-Петербург,

  мама чотирирічного Васі

  Чому ми вибрали саме цю модель? Так вже склалося, що автокрісло Bebe confort ми купили, коли синові було вже 1,5 року. Тобто трохи запізно, адже ця модель йде від 0 до 18 кг (3-4 роки). Але для мене було дуже важливо комфортне положення дитини під час сну в автокріслі, так як ми багато часу проводимо в дорозі на дачу або до нашої бабусі. Синок ж — винятковий любитель поспати в машині! Нахил для сну в цьому кріслі просто чудовий, регулювати його можна, не виймаючи дитини. Дана модель має високі бали за результатами краш-тестів. Особисто мені широка бічна захист дійсно
  Bebe confort Iseos Neo — відмінне автокрісло для ближніх і дальніх поїздок
  Bebe confort Iseos Neo — відмінне автокрісло для ближніх і дальніх поїздок
  2017-02-17
  Ірина Бродягина

  Оцінки


  Зовнішній вигляд:
  Зручність експлуатації:
  Надійність:
  Показник «Ціна-якість»:
  90

  Кріслом я залишилася задоволена, тим більше ми купили його за дуже вигідною ціною. Безпека для нас стоїть не на останньому місці, як для будь-яких відповідальних батьків.


  Категорії