Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Бронхіт у дитини: як розпізнати, що приймати і коли звертатися до лікаря

Бронхіт — часто зустрічається захворювання, якому найбільше схильні діти з 3 до 8 років. У цьому віці дихальна система продовжує активно формуватися, тому вона дуже вразлива до інфекцій. Чим раніше ви виявите симптоми хвороби у дитини, тим легше і швидше зможете її побороти. У цьому вам допоможуть лікарські препарати, народні методи лікування і спеціальний масаж.


Бронхіт — запальний процес слизової оболонки бронхів.

Бронхіт і його причини

Бронхіт — це запальний процес, що охоплює слизову оболонку бронхіального дерева. Він рідко розвивається самостійно. У 99% випадків це наслідок вірусного захворювання — ГРВІ або грипу. Та лише 1% припадає на бактеріальні та грибкові інфекції.


Етапи розвитку бронхіту:

  • Контакт з хворою людиною і зараження від нього повітряно-крапельним шляхом. Підхопити інфекцію легко, так як активізувалися мікроби при кашлі або чханні розлітаються в радіусі 10 метрів.
  • Розвиток гострого респіраторного захворювання, що супроводжується нежиттю, болем у горлі і температурою.
  • При неправильному лікуванні або його відсутності інфекція переходить з верхніх дихальних шляхів у нижні: спочатку запалення локалізується в горлі, потім — в трахеї, а потім спускається в бронхи.
  • При несвоєчасному лікуванні хвороба може спуститися з верхніх дихальних шляхів у нижні.

    Механізм зараження бактеріальних або грибкових бронхітом іншого. Умовно патогенні мікроорганізми завжди живуть на слизових оболонках людини, але в малій кількості, не причиняющем шкоди здоров'ю. І тільки при певних умовах вони починають активно розмножуватися, приводячи до хвороби. Поштовхом для цього можуть послужити:

  • стрес

  • Категорії