Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Бронховаксом для дітей — допомога імунітету: огляд препарату

Якщо малюк страждає частими інфекціями органів верхніх дихальних шляхів, то його імунітет потребує підтримки. Поряд з препаратами, що містять інтерферон, існує і ряд ліків, які активізують роботу імунної системи природним шляхом. Бронховаксом для дітей — один з них. Йому і присвячений наш огляд.


Бронховаксом — препарат бактеріального походження з імуномодулюючою дією.

Склад і дію препарату

Препарат володіє імуностимулюючими властивостями. Містить у собі лізати бактерій (безпечні залишки хвороботворних мікроорганізмів, які несуть в собі інформацію про них) стрептококової групи, стафілококів, моракселлы, клебсієли, палички Пфайфера. Суміш цих лізатів названа виробниками ОМ-85.


Додаткові складові препарату: пропилгаллат, манітол, магнію стеарат, індиготин, желатин, глютамат натрію безводний, діоксид титану, желатинизированный крохмаль.


Потрапляючи в дитячий організм, продукти розпаду бактерій викликають гострий імунну відповідь, що збільшує число В-лімфоцитів, викликає вироблення антитіл, які концентруються в області органів дихання, в порожнині рота (антитіла типів G і A).


Ліки допомагає підвищити опірність організму до інфекцій дихальних шляхів.

Виробники, ціни та форми випуску

Виробник — швейцарська фармакологічна компанія OM Pharma. У Росії вона діє через представництво ТОВ Takeda Pharmaceutical.


Бронховаксом випускають у вигляді капсул з лиофилизатом активних компонентів (ліофілізація — метод висушування, коли препарат із замороженого стану в безповітряного середовищі позбавляють від води шляхом перекладу її в пару, минаючи рідку фазу).


Існує спеціальна дитяча форма випуску ліки. У неї в кожній капсулі міститься 3,5 мг активної речовини.


Препарат упаковуються в картонні коробки по одній або по три блістери з 10 капсулами у кожному. Середня вартість маленької пачки — 530 рублів, великий — 1150 рублів.


Форма випуску для дорослих з дозуванням активної речовини 7 мг, але для лікування дітей до 12 років вона не використовується.


Зверніть увагу на дозування.

Інструкція по застосуванню говорить про те, що відпускається препарат виключно за рецептом лікаря.

Показання до застосування

Бронховаксом дитячий застосовується для профілактики частих інфекційних хвороб органів дихання.


У комплексі з іншими ліками його призначають при гострих інфекціях дихальних шляхів.

Як приймати ліки

Якщо медикамент призначений для профілактики інфекцій, то приймати його потрібно 1 раз на день вранці до їжі одну капсулу.


Курс лікування складається з декількох етапів: 10 днів прийому і 20 днів без ліків.

Десятиденний етап слід повторити 3 рази. Загальний час лікування складе трохи більше двох місяців.


Капсули можна давати дітям старше шести місяців.

При гострої респіраторної інфекції пити Бронховаксом потрібно також вранці натщесерце одну капсулу 1 раз на день, поки не зникнуть симптоми хвороби, але не менше 10 днів. Препарат дозволений для лікування дітей від 6 місяців до 12 років.


Завантажити інструкцію по застосуванню

Категорії