Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Ібупрофен при вагітності: перед застосуванням порадьтеся з лікарем!

Жінка в період вагітності відповідальна і за своє життя, і за життя майбутньої дитини. Але протягом цих дев'яти місяців вони вразливі, як ніколи.


Яким же чином позбутися хвороби, щоб не завдати шкоди зародку? На сьогоднішній день існує досить лікарських препаратів, які можна приймати вагітним....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Інформація про препарат
 • Чим небезпечний (і небезпечний?) препарат для вагітних?
 • Дозування і тривалість прийому
 • Особливості застосування препарату
 • Ефективні аналоги. Чим можна замінити препарат?

 • До таких препаратів відноситься і Ібупрофен.

  Інформація про препарат


  Будь-який лікар, призначаючи будь-який лікувальний засіб вагітної, замислюється насамперед про те, щоб не завдати шкоди дитині. І питання такого характеру вирішити не легко.


  Одним з тих рідкісних ліків, споживання якого допускається в процесі вагітності – це Ібупрофен.


  Зовсім трохи про самому препараті. У нього є позитивні властивості. Ібупрофен можна вважати, безсумнівно, одним з найкращих вірних виборів в процесі вагітності.


  Це ліки значно безпечніше для будь-якої жінки в положенні, ніж Аспірин.

  Ліки не вважається антикоагулянтом. Значить, воно не викличе кровотечі і, крім того, не може представляти загрозу викидня.


  Слід звернути пильну увагу майбутньої матері на застосування даного засобу під час лактації. Використання Ібупрофену при годуванні груддю також представляється можливим, адже складові елементи його ніяким чином не впливають на секрецію і сама якість материнського молока.


  Склад ліки

  Ібупрофен є негормональних (нестероїдних) протизапальним засобом. Це анальгетик помірний жарознижувальний і протизапальний.


  Ібупрофен споживається в різних фармацевтичних видах – від таблетки до мазі, обов'язково треба запам'ятати, що протипоказання зазвичай відносяться до самого препарату, але не до його формі виготовлення.


  Вибір форм виробництва:

 • гель з метою зовнішнього застосування

 • Категорії