Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Чи була вагітність?

Я була прооперована 19.12.2013, вирізали кісту, більшу частину правого яєчника і видалили праву маткову трубу. Лікарі сказали, що в мене все в спайках. В т. ч. і ліва мат. труба теж.


Останні місячні були 4.01. 2 тижні тому тест показав чіткі 2 смужки. Всі ознаки вагітності є. Груди зросла майже на розмір, запахи занадто гостро чути початку, запор, плаксивість, живіт трохи більше став, з'явився апетит.


Гінеколог при огляді сказала, що матка збільшена, але через спайок вона не хоче сильніше натискати, щоб не спровокувати загрози. Відправила на узд.


Сьогодні я повинна була йти на узд, але, при поході в туалет, виявила коричнево-червоні кілька крапель, і живіт злегка потягував низом. Подзвонила гінеколога, вона сказала швидку викликати. Викликала, поки їхали в лікарню, живіт більше розболівся. Зробили там узд і в матці нічого не знайшли! Тільки було ніби як цятка тьмаве розмите. Чітко плоду не знайшли. Апарат не дуже новий коштує в лікарні.


Можливий той варіант, що апарат не побачив просто мого малюка? І як мені далі діяти? Зараз випила по 1 таб. Дицинона та Нтш-пи й лежу в ліжку.

Категорії