Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Чи можна вагітним пити безалкогольне пиво?

Дівчині, яка до вагітності час від часу дозволяла собі розслабитися за допомогою спиртного, відмовитися від такого задоволення на цілих 9 місяців досить складно.


Багато жінок з-за такої заборони вважають себе ображеними і нещасними, особливо коли в компаніях їм доводиться пити сік в той час, як інші п'ють алкоголь. Їм теж хочеться пива при вагітності....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ


Але, як відомо, спиртні напої негативно впливають на розвиток і зростання малюка в утробі, а інколи можуть навіть спровокувати викидень або передчасні пологи.

І навіть при великому бажанні багато хто не вирішуються завдати непоправної шкоди дитині і стійко терплять, очікуючи швидкого повернення до колишнього способу життя. Невже немає іншого виходу?


Категорії