Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Чи можна вагітним пити Йодомарин?

Вагітність прекрасна пора очікування нового життя. Але часто для багатьох майбутніх батьків це час затьмарюється тривогою і переживанням: чи правильно розвивається дитина? Чому лікар призначає так багато препаратів?


Ми допоможемо Вам розібратися з одним із таких питань: навіщо призначають препарат Йодомарин під час вагітності?...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ


Для початку давайте розберемося, навіщо потрібен йод в організмі. На побутовому рівні що таке йод знає кожен, але про важливої ролі цього мікроелемента в організмі здогадуються всі. Від йоду залежать практично всі обмінні процеси.


Він безпосередньо впливає на вироблення гормонів щитовидної залози. А ці гормони регулюють обмін білків, жирів, вуглеводів, впливають на нормальну роботу головного мозку, серцево-судинної системи, статевих органів. Йод бере участь в утворенні фагоцитів важливих клітин імунної системи.


Особливе місце відводиться йоду і гормонів щитовидної залози в правильному розвитку плода. Проникаючи через плаценту, вони сприяють формуванню скелета і м'язів, контролюють розвиток нервової системи дитини.


Якщо цих речовин не вистачає, можуть статися незворотні зміни в мозку малюка і він з'явиться на світ з глибоким недорозвиненням, званим в медицині кретинізм. Крім цього, дефіцит йоду небезпечний викиднем на ранніх стадіях вагітності.

Йод надходить в організм переважно з водою. У харчових продуктах його відносно мало. Виняток складають свіжі морепродукти, морська риба та водорості.


Однак, в раціоні харчування вони частіше зустрічаються в консервованому вигляді, тому на вміст йоду в організмі не впливають.


Багато районів Росії є ендемічними по вмісту йоду в навколишньому середовищі. Це означає, що люди, які там живуть, схильні до захворювань, викликаних недоліком цього мікроелемента.


Організм вагітної жінки потребує більше йоду, ніж у звичайної людини. Тому зрозуміла тактика лікарів, які призначають Йодомарин для вагітних в цілях профілактики серйозних наслідків у плода.


Йодомарин це лікарський препарат, тому його слід застосовувати тільки за призначенням лікаря та за певними правилами.

Йодомарин 100, 200: інструкція по застосуванню

Йодомарин випускається в таблетках з різним дозуванням. Йодомарин 100 і 200 (в одній таблетці відповідно знаходиться 100 мкг, 200 мкг йоду).


Багатьом жінкам призначають Йодомарин при вагітності, орієнтовна ціна його на момент написання статті від 130 до 240 рублів.


Для профілактики нестачі йоду в організмі вагітної жінки цей препарат призначається строго в дозі 200 мкг/добу. Якщо Ви купили таблетки по 100 мкг, то їх необхідно 2 штуки в день. Приймають Йодомарин після їжі.

Багатьох жінок лякає міститься в анотації до препарату інформація про побічні дії та симптоми передозування.


Будь-який лікар підтвердить, що ліків без побічних дій не буває, але зустрічаються вони досить рідко, а от неприємні наслідки дефіциту йоду обов'язково настануть, якщо не виконувати рекомендації фахівців. Тим не менш, знати побічні дії необхідно.


Якщо йоду в організм надійшло багато, слизові оболонки забарвлюються в коричневий колір і запалюються (розвиваються риніти, кон'юнктивіти, синусити), можуть початися блювота, пронос, з'явиться специфічний присмак у роті.


При непереносимості йоду можуть розвинутися важкі алергічні реакції, аж до набряку Квінке. У такому випадку треба негайно звернутися за допомогою.


Слід пам'ятати і про протипоказання до прийому Йодомарину. Це, як вже говорилося, непереносимість йоду, пухлини щитовидної залози, підвищена її функція (гіпертиреоз) та деякі інші.

Замість висновку

Ми неспроста постаралися докладно описати побічні дії Йодомарину і симптоми передозування. На жіночих форумах дуже багато суперечливих, включаючи негативні, відгуків на цей препарат.


Це пояснюється, найчастіше, неправильним, безконтрольним застосуванням Йодомарину.


Ми хочемо ще раз попередити, Йодомарин ліки, які виписує Вам лікар. Щоб неприємні наслідки звести до мінімуму, потрібно просто виконувати всі його рекомендації, включаючи дозу і тривалість прийому.


Лікарі однозначно позитивно ставляться до цього препарату, оскільки він сприяє нормальному перебігу вагітності і правильному розвитку плоду, особливо в тих районах, де є природний недолік йоду.

Категорії