Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Чи можна вагітним полоскати горло Фурациліном?

Фурацилін є поширеним антисептиком, що володіє протимікробною дією. Інша назва цієї речовини – нітрофурал.


Так як в молекулі речовини міститься ароматична нитрогруппа, мікроорганізми дуже повільно виробляють до нього стійкість. А це значить, що ефективність дії препарату вкрай висока: він встигає подіяти до того, як вірус придбає імунітет....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ


Препарат зазвичай випускається у вигляді пігулок або порошку. Так само в аптеках можна знайти готові розчини і мазі, основним активним компонентом яких є фурацилін. По більшій частині, різниці між різними формами випуску немає: вибирати потрібно те, що зручніше буде застосовувати у вашому випадку.


Розчин фурациліну (як водний, так і спиртової) застосовується для промивання порожнин, знезараження свіжих та гнійних ран, несильних опіків, а так само при пролежнях і дрібних пошкодженнях шкіри.


Препарат може застосовуватися як зовнішньо, у вигляді розчинів і мазей, так і внутрішньо: для лікування бактеріальної дизентерії або у вигляді спрею для інгаляцій.


Протипоказаннями до застосування є дерматози, кровотеча і індивідуальна непереносимість. Разова доза препарату не повинна перевищувати 0,1 г, добова – 0,5 р.

Зрозуміло, під час вагітності жінка починає куди ретельніше вивчати всі лікарські препарати, які використовують. Це цілком природно: будь-яка дрібниця може позначитися на розвитку малюка, тому краще зайвий раз перестрахуватися. Давайте розберемося, чи можна використовувати фурацилин під час вагітності, і у випадках будь-яких захворювань він показаний.


Коли видають обмінну карту вагітним? Відповідь в даній статті.


А тут ви дізнаєтеся на які періоди діляться пологи.

Інструкція по застосуванню

Як було сказано вище, фурацилін застосовується як зовнішньо, так і всередину.


Однак якщо ви знаходитесь в цікавому положенні, краще не пити таблеток: всмоктування активних речовин в кров, відбувається в шлунково-кишковому тракті, відбувається досить активно, а значить, препарат потрапить і в кровоносну систему дитини.


А якщо є можливість цього уникнути, то, звичайно, краще нею скористатися.


Зовнішнє застосування фурацилиносодержащих речовин може спричинити алергічну реакцію. Якщо ви схильні до алергій, то перш ніж користуватися препаратом, проведіть тест на згині ліктя.

Для цього нанесіть трохи речовини (це може бути як розчин, так і мазь) на ніжну шкіру рук і почекайте годину. Якщо ніяких почервонінь не з'явилося, може сміливо застосовувати препарат за призначенням.Для позбавлення від інфекції лікарі рекомендують розтовкти 5 таблеток фурациліну і залити літром гарячої води. Отриманий розчин остудити до комфортної температури і полоскати їм горло так часто, як це можливо.


Протягом трьох днів всі ознаки застуди мають піти, в іншому ж випадку необхідно звернутися до фахівця.

Можна полоскати горло?

Як правило, майбутні мами у випадку простудних захворювань вдаються до методів народної медицини. У хід йдуть і вітамінні коктейлі з цибулі і часнику, і полоскання горла содою, і інгаляції над каструлею з відварною картоплею.


Однак, на жаль, ці кошти не завжди призводять до бажаного результату, і доводиться вдаватися до

Категорії