Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Чи можна вагітним приймати ванну?

Чи можна вагітним приймати ванну? Чому вагітним не можна приймати ванну? З одного боку прості повсякденні питання, що звучить досить безглуздо, якщо задати будь-якій дівчині.


Але вагітну жінку таке питання може поставити в глухий кут....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ


Це питання є спірним вже не одне століття. Одні категорично проти, інші, навпаки, вважають, що якщо приймати ванну під час вагітності, то це позбавить від багатьох проблем.

Тим більше пологи в домашніх умовах у воді, що може бути краще? Що робити вагітним жінкам? Як ставитися до прийняття ванни під час вагітності?


Потрібно прийняти лише одну сторону, а для цього варто більш детально вивчити це питання.

Чому не можна?

Почнемо з тієї половини людства, які проти ванни при вагітності. Потрібно зрозуміти, звідки це прийшло, хто це сказав і чому.


Якщо заглибитися в історію і піти в глибину століть, можна дізнатися, що ще з давніх часів, коли увійшло до традиції і моду приймати ванну, вагітним це заборонялося. І все це тому, що не виключалася можливість зараження ще не народженої дитини через родові шляхи.


Але наука це заперечує. Адже малюка щільно захищає плацента і води, а шийку матки закриває слиз, яка перешкоджає проникненню і захищає малюка від бруду, що міститься у воді. Тому, якщо лежати у ванній, бруд не зашкодить малюкові.


Так чому ж досі кажуть, що ванна заборонена?


Згадаймо знову давні часи, тоді гаряча ванна була помічником жінок, які не хотіли народжувати, але вже були вагітні. Тому, занурюючись у гарячу ванну і довго там распариваясь, вони провокували викидень.


І це вже не забобони, а реальне явище. Гаряча ванна при вагітності може викликати передчасні пологи, можливо, саме тому лікарі не рекомендують прийом ванни вагітним жінкам.

Але це відноситься тільки до гарячої і довготривалої ванні.


Виходить, що якщо дотримуватися певні запобіжні заходи і правила, то ванна зовсім не заборонена.


Як правильно приймати ванну без наслідків?

  • температура води у ванні не повинна бути вище 36-37 градусів. Але краще всього, якщо вода буде близько 30 градусів або трохи вище

  • Категорії