Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Чи можна застосовувати Нафтизин при вагітності?

Нежить При вагітності не є рідкістю. Пов'язано це не тільки з простудними захворюваннями, але і в цілому з схильністю слизових оболонок до набряклості.


У цього явища є спеціально назва – риніт вагітних. Крім того, в період виношування дитини організм мами особливо чутливий, що може виражатися в загостренні алергії, що супроводжується нежиттю....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Безпечний Нафтизин для вагітних?
 • Дозування та тривалість застосування препарату
 • Дитячий Нафтизин

 • В момент, коли ніс закладений і утруднене дихання, багато відправляються в аптеку за всім відомим засобом – Нафтизином, але слід робити те ж саме вагітним?

  Безпечний Нафтизин для вагітних?


  Нафтизин під час вагітності потрібно приймати з великою обережністю і тільки у найбільш загострених випадках нежиті, якщо інші засоби не допомагають або недоступні з яких-небудь причин.


  Проте деякі лікарі наполягають навіть на заборону застосування такого засобу в цей період.


  Пов'язана така обережність ось з чим: компоненти Нафтизину, потрапляючи в кров, викликають звуження судин в організмі, підвищення артеріального тиску, що відбивається на плаценті і може призвести навіть до гіпоксії плода. Особливо небезпечно це в першому триместрі вагітності.

  Якщо ж ситуація така, що без препарату не обійтися і спостерігає лікар схвалив його прийом, майбутня мама повинна суворо дотримуватися дозування, зазначеної в інструкції.


  Приймати краплі більше трьох днів поспіль ні в якому разі не можна загальновідомий факт, що Нафтизин викликає звикання. В ідеалі використовувати препарат краще тільки перед сном, щоб жінка могла відпочити і виспатися.


  Лікарі, які налаштовані скептично з приводу застосування засобу в період вагітності, радять його чим-небудь замінити. Для лікування нежиті пропонується використовувати соляні склади, физрастворы, інгаляції, масаж перенісся. Такі варіанти не зашкодять ні мамі, не малюкові, а дихання полегшать.


  Чи можна вагітним пити валер'янку? Відповідь на це питання тут.


  А тут розказано про проблеми на ранніх термінах вагітності.

  Дозування та тривалість застосування препарату


  Нафтизин не є стовідсотково забороненим засобом під час вагітності. Це відображено також в інструкції.


  У листку-вкладиші можна прочитати, що застосування крапель під час вагітності та лактації

  Категорії