Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Чим корисна і шкідлива риба для вагітних?

Англійські вчені знову дивують світ результатами досліджень, і часто це стосується дітонародження.


Одна із заяв британців свідчить: діти з кращими інтелектуальними здібностями народжуються у матерів під час вагітності часто вживали рибу....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Загальні відомості
 • Риба під час вагітності
 • Способи вживання
 • Чим можна замінити рибу під час вагітності, якщо жінка вегетаріанка?
 • Запобіжні заходи

 • Власне, нічого дивного в цьому факті немає – риба дійсно багата мікроелементами, мінеральними речовинами, амінокислотами.


  Такий склад дозволяє дієтологам включати рибу в меню, що підходить практично всім.


  А майбутні мами в першу чергу повинні якщо не бути, то стати «рыбоедами».

  Загальні відомості


  Занадто малий список продуктів, у складі яких одночасно будуть магній, селен, залізо, фосфор, кальцій, цинк, вітаміни Е, D, А, амінокислоти. А ось риба таким складом може похвалитися.


  До переваг цього продукту можна сміливо віднести і малу жирність. Так, завдяки цьому, білок риби людський шлунок перетравить максимум за дві години.


  Щоб було зрозуміло, білок яловичини буде перетравлюватися не менше п'яти годин.


  Риба поживна, смачна, і не містить шкідливих жирів. У символічному змаганні з м'ясом виграє, безсумнівно, риба. При чому, за коефіцієнтом корисності перше місце, звичайно, у морського продукту.


  Річкова риба здорово поступається свого великого побратима, але і її час від часу потрібно вживати в їжу – але нехай це будуть магазинні короп і щука, перевірені на вміст паразитів.


  Правда, спосіб приготування не менш важливий: у смаженої риби, звичайно, не буде такого спрямування, як, наприклад, у запеченої або приготованої на пару.


  lass="kc-anchor" name="ryba-vo-vremya-beremennosti">

  Риба під час вагітності

  Крім морепродукти зі свого меню, майбутня мама точно помиляється. Важко назвати продукт, який частіше лікарі рекомендують вагітним жінкам. І це легко пояснити.


  Користь
  Йод і омега-3 кислоти – ось справжнє багатство морської риби.

  Дефіцит йоду в організмі майбутньої матусі – часте порушення, тому ендокринологи не тільки виписують жінці йодовмісні препарати, але і радять 1-2 рази в тиждень вечеряти морською рибою.


  Омега-3 – полінасичені кислоти, так їх називають завдяки вмісту в структурі декількох подвійних зв'язків між атомами вуглецю.


  Вони не синтезуються в організмі, але так йому необхідні, при чому, отримувати їх потрібно тільки зі свіжих продуктів. Омега-3 для організму це:

 • вироблення в організмі ейкозаноїдів (тканинних гормонів), активних учасників процесів в клітинах і тканинах

 • Категорії