Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Чим небезпечна гіпоксія новонароджених і які її наслідки?

Багато мам, ще будучи вагітними, стикаються з поняттям гіпоксія.


Причому, в більшості випадків, батьки так і не почують тлумачних роз'яснень від лікаря на питання: що це значить?, чим небезпечна гіпоксія для плода і новонародженого?....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Що таке гіпоксія та її наслідки?
 • Причини захворювання
 • Симптоми і ознаки
 • Наслідки гострої нестачі кисню у дітей
 • Лікування

 • Хотілося б відразу нагадати батькам, що не даремно протягом вагітності лікарі настійно рекомендують уважно і відповідально відноситься до здоров'я дитини вже з моменту його зачаття.


  Це допоможе значно зменшити ризик виникнення різних патологій.


  З'являючись на світ, дитина повинна зробити перший вдих, щоб в легені надійшов повітря. Якщо немовля не може зробити цього самостійно, то перший повітря в легені дитини надходить з допомогою лікарів.


  Внаслідок того,що малюк деякий час не може дихати, настає брак кисню це і є гіпоксія у новонароджених.

  Що таке гіпоксія та її наслідки?


  Гіпоксія це не хвороба, це стан, при якому організм у цілому, так і окремі органи і тканини відчувають кисневе голодування.


  У першу чергу страждає ЦНС, серце, легені, печінку і нирки, залежно від ступеня гіпоксії можуть розвинутися незворотні зміни.


  Нестача кисню робить негативний вплив на головний мозок, що може призвести до неврологічних захворювань. Крім того, гіпоксія здатна викликати асфіксію (задуха) у новонародженого.


  В залежності від стану дитини, гіпоксія може бути легкою, помірною і важкою.

  Визначається це за шкалою Апгар, яка оцінює стан дитини в першу і п'яту хвилину після появи малюка на світ:

 • Легка 6-7 балів по Апгар на першій хвилині, 8-10 балів на п'ятій хвилині після народження. Дихання малюка нерівномірний, підвищений тонус м'язів, злегка знижена рухова активність.
 • Помірна (середньої тяжкості) 4-6 балів за шкалою Апгар на першій хвилині, до п'ятої 8-10 балів. Шкіра малюка має синюшний, блідий колір, на больові подразнення дитина реагує слабо, рефлекси пригнічені, уповільнений пульс, порушене дихання, серце б'ється слабо, можливі тремор рук і гіперзбудливість.
 • Важка до 3 балів по Апгар на 1-й хвилині, до п'ятої менше 7 балів. Загальний стан дитини при народженні тяжкий: бліда, іноді з землистим відтінком шкіра, неможливість самостійного дихання, знижений артеріальний тиск, відсутні рефлекси і реакції на подразнення і огляд.
 • Яким повинен бути правильний догляд за новонародженими дівчатками читайте у нас.


  У цій статті є багато матеріалу про те, як підняти імунітет Вашій дитині.

  Причини захворювання


  Гіпоксія може розвинутися як внутрішньоутробно, так і під час пологів.


  Група ризику з боку матері:

 • сильна інтоксикація при пізньому токсикозі

 • Категорії