Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Чим небезпечний брак йоду під час вагітності і як його заповнити?

Йод – необхідний елемент для синтезу гормонів щитовидної залози, ці гормони відповідають за найважливіші процеси, що відбуваються в нашому організмі. Якщо йоду з їжею надходить недостатньо, страждають практично всі органи.


Нестача йоду для вагітної загрожує порушеннями розвитку плода....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Чому під час вагітності необхідний йод
 • Скільки йоду потрібно під час вагітності?
 • Чи може бути занадто багато йоду?
 • Йод у продуктах харчування
 • Треба вживати харчові добавки, що містять йод?
 • Ознаки дефіциту йоду
 • Чому під час вагітності необхідний йод


  Затримки загального розвитку і дефекти організації нервової системи – ось можливі наслідки йододефіциту для малюка. Та й сама майбутня мама буде страждати, якщо йоду в організмі недостатньо. Зокрема, підвищений артеріальний тиск буде супроводжувати вагітність.


  На щастя, не так часто, але відзначаються випадки, коли нестача йоду призводить до розвитку критинизму у дитини.


  Дефіцит йоду небезпечний для будь-якої людини, не тільки для вагітної жінки. Від нестачі цього елемента страждає розумовий і фізичний розвиток людини.

  Можливо, ви пам'ятаєте, що ще в шкільні час всім учням видавали маленькі пігулки Антиструмина. Вони служили профілактикою зобу, хворобою щитовидної залози.


  Йод дуже важливий у розвитку і зростання головного мозку і нервової тканини компонент, щоб легковажно ставитися до його дефіциту. Під час вагітності нестача йоду – пряма загроза для здоров'я плоду.

  Скільки йоду потрібно під час вагітності?


  Навіть якщо майбутня мамам щодня харчується продуктами, багатими на йод, повністю заповнити запаси цього елемента в організмі тільки через їжу рідко буває можливим.


  Друга половина вагітності автоматично, якщо можна так сказати, збільшує потребу організму в йоді. Тому крім їжі з високим вмістом йоду, вагітна повинна приймати спеціальні препарати.


  Призначає лікар-ендокринолог, на прийомі у якого має побувати кожна майбутня мама.


  У більшості випадків препарати йоду застосовують у комплексі з іншими мікроелементами, вітаміни. Мабуть, найпоширеніше призначення щодо йоду – препарат Йодомарин (1 таблетка/добу Йодомарину 200).


  До цього призначення можуть бути певні протипоказання, тому самій собі прописувати профілактичне лікування не можна.


  Чи можна вживати в їжу виноград під час вагітності? Дізнайтеся прямо зараз!


  Чи можна під час вагітності приймати ванну? Про це розповість наша стаття.

  Чи може бути занадто багато йоду?


  Передозування можливе у випадку з будь-яким мікроелементом або вітаміном, і вона користі ніякої не несе. Скажемо більше, в деяких випадках надлишок йоду в організмі небезпечніше, ніж його дефіцит. Він чреватий розвитком тиреотоксикозу, небезпечного стану.


  За такими симптомами можна виявити надлишок йоду в організмі:

 • шкірні реакції у вигляді набряку обличчя, кропив'янки або вугрової висипки

 • Категорії