Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Чим небезпечний гавкаючий кашель у дитини і як його лікувати?

Будь кашель виникає як захисна реакція організму, яка спрямована на видалення стороннього тіла, мокротиння, інфекції дихальних шляхів.


Кашель виникає з багатьох причин, і має багато різновидів: мокрим, сухим, гавкаючий, беззвучний, нападоподібний, свистячий.


Кожен з цих видів кашлю може говорити про різних захворюваннях....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Поговоримо про причини
 • Чим лікувати?
 • Чим небезпечний?
 • Гавкаючий кашель у дитини: відео

 • При виникненні грубого гавкаючого сухого кашлю у дитини батькам необхідно бути вкрай уважними.


  Тому що сухий гавкаючий кашель може призвести до помилкового крупу (задухи) або набряку гортані.

  Поговоримо про причини


  Гавкаючий кашель може супроводжуватися блідістю шкірних покривів, осиплостью голосу дитини, свистящими звуками при вдиху.


  Сухий гавкаючий кашель вкрай небезпечний, оскільки з легенів не відходить накопичена там мокротиння і, отже, заважає процесу дихання.


  Це може призвести до ядухи.


  Якщо сухий гавкаючий кашель довго не проходить і не переходить у мокрий або виникає надто часто, зверніться до отоларинголога і пульмонолога.


  Швидше за все, вам порекомендують здати аналіз крові.


  Причинами виникнення гавкаючого кашлю можуть бути інфекційні або вірусні захворювання, алергічні реакції, віруси.


  Що робити, якщо з'явилися жовто зелені соплі у дитини.


  Які симптоми з'являються при отруєннях у дитини.


  Як зробити дитині клізму


  Сухий гавкаючий кашель може бути симптомом таких захворювань: ларингіт, фарингіт, ларинготрахеїт, помилковий круп, грип, ГРВІ, аденовіруси, дифтерія, коклюш, обструктивний бронхіт, глистяна інвазія, запалення легенів, алергія і навіть туберкульоз.


  Лікування цих захворювань проводиться по-різному, так само, як і лікарські препарати використовуються різні, тому слід якомога раніше проконсультуватися з лікарем, щоб уникнути помилок.


  Дифтерія і кашлюк в даний час досить рідкісні захворювання, оскільки проводиться обов'язкова вакцинація. Інші ж захворювання досить поширені.

  Чим лікувати?


  Якщо у дитини з'явився нападоподібний сухий гавкаючий кашель, що посилюється вночі, свистяче дихання на вдиху, кашель грубий і іноді беззвучний, якщо виникає осиплість, задишка і підвищена температура – потрібно терміново звернутися до лікаря.


  При наявності всіх цих симптомів висока ймовірність розвитку помилкового крупа, задухи, що може призвести до плачевних наслідків.


  Якщо ж всіх перерахованих симптомів немає, крім сухого гавкаючого кашлю, допомогти дитині вдома, полегшити напади кашлю можна такими нескладними процедурами:

 • парові інгаляції (з допомогою інгалятора або киплячій каструлі з водою – пар пом'якшує кашель і полегшує дихання),
 • рясне тепле питво,
 • спокійна обстановка (при хвилюванні кашель може посилюватися),
 • зволожене повітря в кімнаті (для цього є спеціальні зволожувачі повітря), відхаркувальні протикашльові лікарські засоби ( Геделикс, Лазолван, Амбробене, Проспан, Доктор МОМ, Мукалтин, Алтейка сироп та інші)
 • гірчичники, масаж з легким постукуванням по спинці малюка – для допомоги у відходженні мокротиння.
 • Необхідно пам'ятати про якісному харчуванні і про вітаміни. Збільшити в раціоні дитини кількість фруктів і овочів.


  Насамперед, треба розуміти, що сухий кашель не можна просто придушити, його потрібно перевести в більш продуктивний мокрий кашель.

  Сухий кашель несе більшу небезпеку, ніж мокрий. Мокрий кашель означає, що мокрота відходить з легких, а разом з нею і інфекція.


  При лікуванні гавкаючого кашлю потрібно розуміти, яка причина його виникнення, і вже виходячи з цього, проводити лікувальні і профілактичні процедури.


  При сухому кашлю розумніше і безпечніше всього звернутися за допомогою до лікаря.


  Поряд з лікарськими препаратами при лікуванні гавкаючого сухого кашлю у дітей можуть використовуватися і народні засоби.


  Але оскільки народні засоби діють не так швидко, а сухий кашель вкрай небезпечний, то найчастіше засоби народної медицини використовують лише як допоміжні.

  Чим небезпечний?


  Сухий гавкаючий кашель у дітей може виникати як симптом багатьох захворювань.

  Сухий кашель сам по собі дуже небезпечний, тому що накопичена в легенях мокротиння і інфекція при сухому кашлі з легенів не виводиться, що може призвести до серйозних наслідків.


  При лікуванні сухого кашлю важливо швидко вжити заходів, проконсультуватися з педіатром, здати необхідні аналізи для встановлення причини кашлю і почати лікування.


  Дитячі зачіски на кожен день. Йдемо в садок і школу красивими.


  Симптоми піодермії у дітей.


  Робимо зігріваючий компрес при кашлі


  Лікування повинно бути планомірним, регулярним. Хаотичність у лікуванні сухого кашлю неприпустимо, так само як і самолікування.


  Важливо підтримувати повітря в приміщенні зволоженим, дитина має отримувати рясне тепле питво і перебувати в спокійній обстановці.


  Будь-які застосовувані лікарські препарати повинні бути рекомендовані лікуючим лікарем.

  Гавкаючий кашель у дитини: відео


  Подивіться пізнавальне відео про те, як позбавити дитину від гавкаючого кашлю:

  Категорії