Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Чим небезпечно (і чи небезпечно?) фарбування волосся при вагітності

Волосся особлива складова зовнішності жінки. Деякі під час вагітності не стрижуть і не фарбують волосся з-за забобонів. До того ж у цей період волосся ведуть себе не так, як зазвичай.


У перші тижні волосся прискорено зростають завдяки впливу естрогенів. Якщо ви ніколи не фарбували волосся до цього, то вагітність не найкращий час для експериментів....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Чи можна вагітним фарбувати волосся?
 • Які барвники використовувати?
 • Кілька рад по фарбуванню
 • Протипоказання
 • Чим небезпечний перманент?
 • Чи можна вагітним фарбувати волосся?


  Питання фарбування волосся стає неоднозначним через можливість негативного впливу не тільки на жінку, але і на майбутню дитину. У цей період загострюється нюх і посилюється чутливість шкіри.


  Хімічні компоненти, що входять до складу фарби, можуть викликати алергію у жінки, навіть якщо раніше цього не відбувалося.

  Дослідження токсичності і канцерогенності хімічних сполук у фарбі для волосся проводилися в кількох університетах і ракових центрах. Ризик виникнення раку від використання фарби зростає в три рази.


  Фарба містить токсичні речовини, які проникають в організм через шкіру і дихальні шляхи. Більш сильну здатність викликати рак має тільки дим від сигарет. Дослідження на вагітних жінках не проводилися.


  Для чого призначають Дюфастон при плануванні вагітності? Як його приймати? Яка схема відміни препарату? Запитаємо у доктора!


  Можна майбутнім мамам користуватися косметикою? Читайте в цій статті.

  Які барвники використовувати?


  Звичайно краще використовувати натуральні барвники або ті, які не виділяють токсичних речовин в процесі фарбування (відтінкові шампуні і бальзами). Фарба для волосся може стати загрозою для здоров'я мами і малюка.


  Кілька шкідливих компонентів фарб:

 • перекис водню (Hydrogen peroxide) застосовується при освітленні волосся. Може подразнювати слизові носа і очей

 • Категорії