Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Чому під час вагітності німіють пальці і кисті рук? Що робити?

Багато потрясінь дістається жінці при виношуванні плоду.


Вагітність є величезним шоком для організму в цілому: перебудовуються всі системи, змінюється гормональний фон, фізіологія підлаштовується до майбутніх пологів. Внаслідок чого жінка потребує більш комфортних умовах і спеціального догляду....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Чому під час вагітності німіють руки?
 • Якщо німіють пальці і кисті рук
 • Якщо німіє права чи ліва рука

 • Але, незважаючи на всі старання слідувати корисних рекомендацій, можуть з'являтися небажані відчуття в фізичному стані.


  Одним з таких некомфортних симптомів є оніміння рук. Чому німіють руки при вагітності, які причини процесу оніміння кистей рук і пальців у майбутніх мам і як уникнути повторних неприємних відчуттів, ми розглянемо в цій статті.

  Чому під час вагітності німіють руки?


  Особливо сильно біль спазматичного характеру спільно з онімінням проявляє себе в години після тривалого сну. Так у чому ж справа? Є кілька точок зору.


  Одні фахівці вважають, що вся справа в дисбалансі кількості магнію, кальцію і калію в організмі. Для цього необхідно продумати, попередньо порадившись з фахівцями, повноцінний раціон харчування з максимально можливим включенням продуктів харчування і вітамінно-мінеральних комплексів, в яких містяться ці необхідні мікроелементи.


  З продуктів харчування рекомендовані сухофрукти, молочні продукти, нерафінована олія, насіння гарбуза і соняшнику, зелень, овочі і бобові.

  Варто пам'ятати, що кількість випитої води на добу має дорівнювати двом літрам. Саме від кількості випитої води залежить як швидко і в потрібному місці організму виявляться всі корисні прийняті речовини.


  Якщо ж болючі відчуття супроводжують вас більш часто протягом доби, а не тільки в разових випадках, варто пройти медичну діагностику в хорошій клініці.


  Якщо спільно з онімінням з'являється печіння, набряк або набрякання зап'ястя, це вже не просто несподіванка, пов'язана з органічними змінами тіла у зв'язку з процесом виношування плоду, але і серйозне неврологічне захворювання. Воно відоме як тунельний синдром карпального каналу або синдром зап'ястного каналу.


  При появі інших симптомів обов'язково потрібно пройти обстеження для виключення або правильного лікування цієї хвороби.

  У цій статті ви дізнаєтеся скільки носити бандаж після пологів.


  А ця стаття про кровотеча після пологів.

  Якщо німіють пальці і кисті рук


  Справа в тому, що парестезія (оніміння) зони серединного нерва, а він знаходиться в середині початку зап'ястя, не з'являється раптом з нізвідки, просто від того, що жінка вагітна.


  Скоріше всього це загострення хронічних хвороб, що вже раніше були в наявності. Під час вагітності багато з понурих, хроничных і тому не завжди помітних болячок дають про себе знати більш виражено. Такий феномен спостерігається тому, що всі обмінні процеси в організмі майбутньої мами прискорюються.


  Оніміння пальців чи кистей рук у цілому може викликатися рядом захворювань, які були виявлені ще до вагітності.


  Сюди відноситься цукровий діабет, остеохондроз та інші проблеми з хребтом, у тому числі артроз шийного або грудного відділів.  При наявності в медичній карті таких діагнозів до вагітності, за можливості, варто максимально підготувати свій організм для майбутнього безхмарного виношування плоду.


  Тому бажано знайти хороших фахівців, здатних вилікувати хворобу до вагітності, а не постійно підліковувати, переводячи її у хроничную форму.

  І, до речі, не тільки

  Категорії