Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Чому після пологів болить спина і як попередити це стан?

Досить часто жінки після пологів починають скаржитися на больовий синдром із локалізацією в спині, особливо в районі попереку, хоча неприємні відчуття можуть виникати і вздовж хребта або в області шиї.


Відчуваючи певний дискомфорт через появу таких болів, жінки цікавляться, як довго такий стан зберігається після пологів, чим воно обумовлено, яким чином усунути подібні симптоми....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
  • Чому з'являється біль у спині після пологів?
  • Принципи визначення причин болю в спині
  • Методи усунення больового синдрому в післяпологовому періоді
  • Чому з'являється біль у спині після пологів?


    Перед тим, як визначити причини виникнення болю у спині в післяпологовому періоді, треба сказати, що пологи самі по собі стають серйозним навантаженням, своєрідним стресом, хоча і вважається, що народження дитини фізіологічний процес для жіночого організму.


    Чому ж після пологів починає боліти спина? Причин для цього стану досить багато. Серед них можна виділити наступні етіологічні фактори:

  • деформування м'язів живота, які подовжуються і значно розтягуються. Не треба забувати, що під час розвитку вагітності матка значно збільшується, досягаючи розмірів 34 див. Зміни мускулатури живота викликають відповідні деформації м'язів попереку, які стають коротшими і значно напруженими для того, щоб зберегти центр рівноваги тіла, зміщується вперед. Саме тому більшість жінок вже під час вагітності або безпосередньо після пологів відчувають біль в спині при нахилі тулуба вперед, під час присідань або при підйомі навіть невеликих вантажів, що обмежує можливості молодої мами

  • Категорії