Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Чому вийшло зачаття двійні?

Добрий день! У мене було захворювання ендометріоз матки. Лікували 3 місяці утрожестаном вагінально. Після повторного УЗД в квітні 2013 року нічого не побачили, одужала. Більше ніяких препаратів не приймала.


У серпні 2013 року завагітніла як з'ясувалася пізніше на УЗД двійня. Була в шоці, так як двійню з чоловіком не хочемо, вже є дитина, робити аборт було вже пізно 13 тижнів. Як таке могло вийти? Повинен був лікар-гінеколог попередити про необхідність контрацепції протягом півроку, якщо ризик завагітніти двійнею такий високий після закінчення прийому утрожестана?


Скажіть дійсно це від утрожестана і скільки мені треба було берегтися, щоб цього уникнути. Дуже звинувачую себе, що під час не побігла на УЗД і не зробила аборт. Носити дуже важко, та й ще коли небажана вагітність вдвічі гірше. На огляді гінеколог на терміні в 9 тижнів теж нічого дивного не помітила. Мабуть мені попався дуже поганий лікар, що я не змогла цього запобігти

Категорії