Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Чому яєчники сплять?

Здрастуйте, у мене спадкові проблеми з щитовидною залозою. Ще в підлітковому віці вона була трохи збільшена і ендокринолог направила на обстеження гормонального фону. Результати показали, що все в межах норми, щитовидка теж, але от чоловічий гормон трохи вище норми. На 2 показника.


З 12 років кожен місяць я переживаю сильний ПМС. У мене є проблеми з надмірним ростом волосся. Втім як і у моїх родичок по материнській лінії. Що не завадило їм у свій час родити, і не по одній дитині.


У 19 років я зробила аборт. З тих пір завагітніти не можу. Лікарі поставили діагноз безпліддя, але сказали, що можна вилікувати і призначили мені гормонотерапію. Мене рознесло до 80 кг і тепер не виходить скинути вагу.


Їздила, ходила по лікарям, робила кілька разів обстеження на гормони, УЗД, омт. Кожен раз результат один і той же яєчники сплять. При цьому місячні приходять завжди невчасно. Пропали тільки на три місяці від того дивного лікування гормонами. Але це було давно.


І ось мені майже 33. Гінеколог посилає до ендокринолога, той в свою чергу до гінеколога. Питаю, як мені лікуватися, у відповідь чую: мені просто треба схуднути. Нічого не пояснюють і я вже не знаю, що робити. Трави пити або до бабок йти? Зараз моя вага 80 при зрості 175. При цьому я рухлива, активна і рідко хворію. Добре харчуюся і сповнена сил, правда, кожен місяць страждаю від ПМС, який з роками стає все сильніше. Я знаю багатьох жінок з вагою набагато більше мого, мають по кілька дітей. В чому проблема у мене і що мені робити?

Категорії