Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Чому зводить ноги при вагітності?

Процес вагітність протікає у кожної жінки індивідуально. І дай бог, звичайно, щоб протягом всього періоду майбутня мама відчувала себе комфортно.


Для цього потрібно вести здоровий спосіб життя і стежити за організмом не тільки під час вагітності, що само собою зрозуміло, але і задовго до такого відповідального події, як виношування дитини.


На жаль, іноді трапляються неприємні ситуації, наприклад, коли зводить м'язи ніг при вагітності....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Чому це відбувається?
 • Як попередити і уникнути?
 • Судоми в литках
 • Чому це відбувається?


  Є кілька варіантів пояснення причин цього явища. А виходячи з того триместру, в якому воно проявило себе вперше можна зрозуміти, що породило таку неприємність.


  Якщо судоми виникають у першому триместрі, то це може бути просто реакцією організму на розвиток плоду, що в народі іменується як токсикоз. Вони можуть часто з'являтися протягом перших 16 тижнів, не тільки як додатковий фон до нудоті і блювоті, але і як слідство.


  При блювоті організмом буквально змиваються потрібні мікроелементи, підтримують загальний стан здоров'я в гармонії. А після втрат організм потребує додатково прийнятих поживних речовинах.


  Обов'язково варто звернутися до свого лікаря-акушера, щоб правильно підібрати препарати.


  Якщо судоми періодично проявляються протягом останніх двох триместрів, то це сміливо можна пов'язувати з збільшеною потребою вже двох організмів: і жінки, і дитини, в отриманні додаткових мінералів і мікроелементів.


  Адже плід стрімко росте, розвивається, формуються системи і на це витрачається

  Категорії