Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Чорна смородина при вагітності: дотримуємося помірність!

Для кожної жінки вагітність — це той особливий стан душі і тіла, коли вона відчуває, що всі її існування раптово набуває новий, особливий сенс. Разом з тим її переповнює почуття великої відповідальності перед майбутнім новим людиною, якого вона носить у собі.


З самих ранніх місяців вагітності майбутня мама хоче принести своєму чаду, як можна більше користі, щоб він з'явився на світ здоровим і щасливим. Тому розумна жінка намагається виконувати всі приписи лікаря, який спостерігає хід її вагітності....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Загальні відомості про чорній смородині
 • Чорна смородина під час вагітності
 • Способи вживання
 • Запобіжні заходи

 • Особливу обережність в цей період потрібно дотримуватися при виборі продуктів харчування, щоб принести майбутньому малюкові, як можна більше користі для здоров'я, і ні в якому разі не нашкодити розвитку плода.

  Під час вагітності лікарі радять жінці їсти побільше овочів, фруктів і різних ягід. Вважається, що саме вони є найкращими джерелами вітамінів і мінеральних речовин, що приносять її організму, а, значить, і розвивається плоду, одне тільки благо.


  Це, безумовно, так, але в деяких випадках ці корисні, і на перший погляд абсолютно нешкідливі продукти можуть представляти певну небезпеку.


  Тому майбутній мамі слід знати, що сприятливо, а що ні для її організму, а, головне, її організму дитини.


  Поговоримо про деякі властивості садових ягід, зокрема, про чорній смородині. Яку користь і яку шкоду таять її плоди для майбутньої мами і її малюка.

  Загальні відомості про чорній смородині


  Важко знайти дачну ділянку у середній смузі Росії, на якому б не росли ягідні кущі: аґрус, малина, червона і чорна смородина. Який чудовий запах стоїть в саду, коли ягоди починають достигати.


  Самої ароматної з усіх ягід, по праву вважається чорна смородина. Та й сама її назва — «смородина» походить від давньоруського слова «смород» — сильний запах. Так назвали ягідний кущ і саму ягоду за її терпкий і сильний аромат.


  Що являє собою рослина?

  Це низькорослий, але дуже гіллясте плодовий чагарник, що належить до родини агрусових. Цвісти смородина починає пізньої весни у кінці травня, а плоди дозрівають в липні або на початку серпня.


  Кущі смородини багаторічний, тому плодоносити починає тільки на 2–З-й рік після посадки.


  Плоди її круглі, їх діаметр становить приблизно 1 см, синювато-чорного кольору або зеленувато-фіолетові, з блискучою глянцевою шкіркою. Кількість ягід в одному кілограмі близько 3330 штук.


  Де і як росте смородина?
  Ареал вирощування чорної смородини дуже великий. У дикій природі їх можна зустріти на всій території Євразії, але в європейській частині росте лише один вид дикої чорної смородини (Ribes nigrum).

  У нашій країні її можна зустріти і в Сибіру, на хребтах Тянь-Шаню, Паміру, Уралу. На Далекому Сході росте смородина, яку місцеві жителі дуже люблять і лагідно називають «дикушей» або «алданским виноградом» за її синювато?чорне забарвлення.


  Широко поширена рослина і в Китаї, Казахстані, Монголії. Але особливо великі території займає це рослина в природних лісах Південної та Північної Америки.


  Знайти його в дикому вигляді можна на берегах річок, боліт, а також у вологих лісових масивах.


  Що робити, якщо при вагітності німіють руки? Відповідь на питання шукайте в цій статті.


  Як позбутися від нудоти при вагітності? Дізнайтеся з цієї статті.


  Хімічний склад рослини

  Які тільки корисні речовини не входять до складу ягід і листя смородини. Тут тобі на вибір:

 • вітаміни: P, B1, B2, C — аскорбінова кислота

 • Категорії