Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Чорнослив при вагітності: боремося з запорами і анемією

В очікуванні дитини майбутні матері можуть зіткнутися з безліччю питань, які їм не доводилося розглядати раніше.


Навіть продукти харчування проходять ретельний відбір, так як речовини, що знаходяться в них, можуть так чи інакше вплинути на розвиток малюка....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Загальні відомості
 • Користь і шкода
 • Показання та протипоказання до застосування під час вагітності
 • Способи вживання
 • Запобіжні заходи

 • Наприклад, чорнослив, який, хоча і не є одним з найбільш часто використовуваних інгредієнтів, нерідко присутній у стравах, нехай навіть у незначній кількості.

  Загальні відомості


  Чорнослив – це ті ж самі зав'яленого плоди слив без кісточок. Бажані сорти угорка та ренклод. Якісний продукт можна отримати із відповідного вихідного матеріалу.


  Сушка злив відбувається на пару, перш ніж вони бланшируются в окропі, не втрачаючи при цьому своїх корисних властивостей.


  Сухофрукти в цілому і чорнослив зокрема є неперевершеним джерелом корисних речовин, а завдяки доступності знайти їх на прилавках можна незалежно від пори року.


  Його відносять до числа антиоксидантів, так що вживання хоча б невеликої кількості продукту, що дозволить не боятися впливу несприятливих зовнішніх факторів.


  Чорнослив багатий вітамінами групи В, які відновлюють нервову систему.

  В чорносливі з кісточкою міститься більше вітамінів і мікроелементів. Він володіє антибактеріальними властивостями і допомагає при простудних захворюваннях. При цьому в чорносливі більше калорій, ніж у сливах.


  Дізнатися про те, яку дію на організм надає чорнослив, можна вивчивши його складу. У ньому містяться:

 • пектини

 • Категорії