Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

ЄДІ буде в кожному класі?

Днями заступник голови Федеральної служби з нагляду в сфері освіти і науки Анзор Муза заявив, що його відомство серйозно стурбоване показниками ЄДІ.


Результати випускного іспиту з кожним роком все гірше і гірше.


Причому найвищі з них показують Республіки Дагестан, Татарстан, Чеченська Республіка і Єврейська автономна область.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Проблему було прийнято вирішувати на державному рівні.


Для цього створили робочу групу, яка повинна провести дослідження «Національне дослідження якості освіти».

Суть його полягає в тому, щоб двічі на рік проводити підсумкове тестування на знання шкільної програми в різних класах. Повідомляється, що під дослідження потрапить 57 тисяч школярів з 71 області Російської Федерації. Їм доведеться проходити тести з більшості дисциплін.


Пілотний проект передбачає, що будуть тестуватися школярі 5-7 класів. При цьому оцінки ставитися не будуть.


Фахівцям необхідно зрозуміти, наскільки добре засвоюється шкільна програма, а також на якому освітньому етапі знання, необхідні для здачі ЄДІ, «губляться» у дітей.


Принципова різниця Національного дослідження якості освіти від ЄДІ полягає в тому, що остання передбачає оцінку знанні окремо взятого випускника.


Дослідження має показати загальну картину для виявлення проблем у викладанні математики, російської мови та різних точних наук в молодших класах середньої школи.

Статистика показує, що більшість помилок у тестах ЗНО випускники роблять в силу того, що в 5-7 класах не засвоїли ази. Однак співробітники Федеральної служби по нагляду у сфері освіти і науки бачать ще одна перевага даного дослідження.


Як зізнаються самі школярі, вони сильно хвилюються перед ЄДІ. Це змушує їх забувати багато, що вони прекрасно знали раніше. Так, вони не можуть виконати деякі будівлі, які здаються їм простими у звичайних умовах.


Вальгусна деформація першого пальця стопи. Як правильно провести лікування.


Коли потрібно робити УЗД серця дитині?


Антигістамінні препарати для дітей


Проходячи двічі на рік підсумкове тестування на знання шкільної програми, вони будуть поступово звикати до атмосфери, яка панує на ЄДІ. Цей факт дозволить школярам почувати себе більш розкутими під час проведення випускних іспитів, підвищивши їх впевненість в собі і результати тестування.


Повідомляється, що в проект буде запущений в квітні в 2015 році.

В першу чергу діти будуть тестуватися на знання математики, російської мови і навколишнього світу. Дана програма передбачена для учнів 5-6 класів.


Старшокласники в жовтні 2015 року будуть проходити тести на знання інформаційних технологій, російської мови і математики.


Надалі список дисциплін буде значно розширено.


Туди увійдуть географія, біологія, фізика, хімія, література та інші предмети, що вивчаються в середньоосвітніх школах.


Важливо відзначити, що результати дослідження будуть надавати прямий вплив на складання шкільної програми, а також на методи викладання. Це дозволить підвищити якість освіти та результати ЄДІ.


Паралельно Міністерство освіти планує проводити курси підвищення кваліфікації для педагогів.

Вони повинні будуть застосовувати інноваційний підхід до викладання, використовуючи різні сучасні технології.


Ті класи, де вже застосовуються такі технології, як інтерактивна дошка, проектор і використання ПК в освітньому м процесі, виявляються більш підготовлені до здачі ЄДІ.

Приклад підготовки до ЄДІ: відео

Як готувалися до іспитів в одній із шкіл:

Категорії