Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Дівчинка пустилася в бігу від батьків, які змушують до аборту

У підмосковному місті Люберці 13-річна дівчинка втекла з дому після того, як батьки змусили її зробити аборт. РИА «Новости» повідомляє, що в поліцію було подано заяву за фактом зникнення підлітка. Дівчинка була знайдена співробітниками поліції і повернулась додому.


Джерело в правоохоронних органах повідомляє, що вітчим матір дівчинки наніс побої її одному, у відношенні нього порушено кримінальну справу.


Також від СУ СК Росії по Московській області надійшла інформація, що за фактом вчинення сексуальних дій відносно школярки з боку підлітка буде здійснюватися перевірка.


Втеча дівчинки з дому відбувся в січні 2012 року. Саме тоді її мати звернулася в поліцію з тим, щоб притягнути до кримінальної відповідальності підлітка у віці 16 років, який робив сексуальні дії щодо її дочки, в результаті яких наступила вагітність. Термін вагітності становив близько 9 тижнів, коли батьки змусили дівчинку піти на аборт.

Категорії