Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Ідеальна дієта для профілактики передчасних пологів

Не секрет, що вагітній жінці доводиться уважніше ставитися до свого способу життя. Пов'язано це з впливом несприятливих факторів не тільки на здоров'ї матері, але й дитини.


Для благополучного перебігу вагітності і попередження передчасних пологів дуже важливо дотримуватися канонів правильного харчування – до таких висновків прийшли вчені Британського Медичного Журналу....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Як харчуються вагітні жінки?
 • Правильне харчування впливає на перебіг пологів?
 • Що таке передчасні пологи?
 • Як потрібно харчуватися вагітній жінці?
 • Скільки потрібно води?
 • Потрібно вживати в їжу м'ясо?
 • Як часто потрібно їсти?
 • Як харчуються вагітні жінки?


  Згідно з дослідженнями, дієти вагітних діляться на три типи:

 • Економна.
 • Західна.
 • Традиційна.
 • Економна дієта включає в себе вживання в їжу здебільшого рослинної їжі (овочів, фруктів), рослинних олій, м'яса домашніх птахів.


  Західний раціон включає в себе велику кількість перекусів, що складаються з солодких продуктів, білого хліба, наявність в їжі напівфабрикатів.


  Традиційна дієта – це харчування звичними стравами, такими, як картопля, риба, знежирене молоко, овочі.

  Правильне харчування впливає на перебіг пологів?


  Вчені ряду європейських країн провели дослідження серед різних груп жінок і прийшли до висновку, що при «економному» тип дієти ризик народити раніше покладеного часу значно знижується.

  Переважання в харчуванні овочів і фруктів, риби, чистої води підвищують шанси благополучно доносити вагітність. Крім цього, на дату пологів впливають: вік матері, освіта, наявність в історії хвороби передчасних пологів, що відбулися раніше.

  Що таке передчасні пологи?


  За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) , щороку більше 15 мільйонів дітей народжується раніше встановленого терміну.


  Передчасними вважаються пологи, що почалися з 28 до 37 тижня вагітності.


  Небезпека в таких пологах існує як для матері, так і для дитини. Відшарування плаценти, інфікування плода, розрив матки, проблеми зі здоров'ям у дитини – основні проблеми, які може залишити після себе передчасне початок пологів.


  Причин для такого результату подій може бути багато, але один з факторів – харчовий раціон матері.


  Однак не варто повністю переключатися на перший тип дієти і зовсім не вживати в їжу напівфабрикати, випічку. Варто лише збільшити кількість овочевих страв і продуктів, багатих клітковиною.


  Часто запитують: чи можна пити какао під час вагітності? Відповідь на питання шукайте в цій статті.


  Про користь чорносливу при вагітності розповість ця стаття.


  А тут про те, чи можна /mozno-li/eda/banany.html банани при вагітності?

  Як потрібно харчуватися вагітній жінці?


  Вкрай небезпечно під час вагітності «сидіти на дієті» в тому сенсі, що обмежувати себе в їжі.


  Дитині з кожним місяцем необхідно все більшу кількість поживних компонентів. А для того, щоб вони звідкись бралися, матері необхідно добре їсти.


  Якщо мама має надлишкову вагу, варто переглянути види їжі і зменшити відсоток споживаних жирів, збільшити відсоток складних вуглеводів, клітковини.

  Скільки потрібно води?


  Не потрібно забувати і про споживанні рідини. Два літри в день, включаючи рідкі супи, соки і компоти – стільки води потрібно організму жінки.

  До речі, не рекомендується споживати в один прийом їжі і рідке блюдо і густе, тобто перше і друге краще є в два прийоми.

  Потрібно вживати в їжу м'ясо?


  М'ясо повинно бути в харчовому раціоні будь-якої людини. Однак вагітній жінці не варто захоплюватися жирними сортами, наваристими бульйонами, особливо у третьому триместрі, коли навантаження на нирки досягає свого максимуму за весь термін виношування дитини.

  Як часто потрібно їсти?


  Є краще маленькими порціями по 5-7 разів на день. При такому режимі і токсикоз на ранніх термінах турбує менше, і їжа засвоюється краще і швидше.


  Продукти, про які краще забути: ковбаси, рибні консерви, копчені продукти, кондитерські вироби з використанням жирів.


  Харчуватися потрібно смачно і корисно, частіше посміхатися, займатися улюбленими справами, і тоді вагітність принесе лише радість та спокій.


  Звичайно ж, тільки дотримання правильного харчування не врятує від непередбачуваних поворотів долі. Але здорова їжа є одним з профілактичних заходів для зниження ризику передчасного початку пологів, тепер це доведено вченими.

  Крім того, важливо не пропускати візити до гінеколога, прислухатися до порад, виконувати рекомендації.

  Категорії