Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Декарис: антигельмінтну засіб для дітей — керівництво для мам

Декарис — високоефективне протиглисний засіб, перевірений десятиліттями. У цьому огляді представлена повна інформація по препарату: як він діє, з якого віку його можна застосовувати, проти яких паразитів активний, як розрахувати дозування. Також у статті описані протипоказання і можливі побічні ефекти.


Важливий момент: запідозривши зараження дитини паразитами, не варто відразу ж бігти в аптеку. Спочатку відвідайте педіатра і здайте аналізи.

По-перше, всі протиглисні препарати токсичні, давати їх дітям «для профілактики» не рекомендується. До того ж, для ефективного лікування потрібно знати, які гельмінти оселилися в організмі: Декарис ефективний лише проти певних видів глистів.


Завантажити інструкцію по застосуванню >


Декарис — препарат для лікування глистів у дітей.

Загальна характеристика

Декарис має протиглистову та імуномодулюючим ефектом. Сьогодні великий вибір більш сильних і менш токсичних імуномодуляторів, а раніше засіб призначали для лікування та полегшення таких станів, як:

  • часті ГРЗ та застуду

  • Категорії