Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Дексаметазон при вагітності: для чого призначають, як приймають, коли скасовують?

Дескаметозон відноситься до категорії гормональних препаратів, в інструкції вагітність вказана в списку протипоказань до його застосування.


Лікарський засіб тим не менш широко використовується протягом декількох десятиліть в ситуаціях, коли потрібно зберегти вагітність і прискорити формування легенів дитини, коли передчасні пологи неминучі....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Інформація про препарат
 • Чим небезпечний (і небезпечний?) препарат для вагітних?
 • Дозування
 • Особливості застосування препарату
 • Ефективні аналоги Дексаметазону

 • Важливу роль відіграє дозування препарату, в кожному разі вона відрізняється. Препарат відрізняється властивістю легкого проникнення через плаценту, він призначається тільки в тому випадку, якщо ефект від його застосування перевищує шкоду.

  Інформація про препарат


  Склад
  Дескаметазон випускається в таблетках і в ін'єкціях, основною діючою речовиною вважається дексаметазону натрію фосфат.

  Допоміжні компоненти: натрію гідроксид, динатрію едетат, натрію метабісульфіт, пропілпарабен, метилпарабен.


  Свідчення

  Надлишок чоловічих гормонів в організмі часто стає перешкодою до нормального зачаття і виношування дитини. Існує безліч причин для виникнення цього відхилення: несприятлива екологія, стреси, порушення гормонального балансу.


  Для полегшення зачаття і виношування плоду рекомендується приймати Дескаметазон, вживати препарат слід курсами або протягом всієї вагітності.


  Препарат призначається також при наявності імунних проблем, коли ембріон сприймається імунними клітинами як чужорідне тіла. Активізації імунної системи сприяють також такі захворювання, як гепатити, артрити, хвороби нирок, червоний вовчак.


  У таких випадках потрібно знизити імунітет, Дескметозон в даному випадку може стати єдиним шансом.


  Препарат при вагітності призначається також у наступних ситуаціях:

 • загроза передчасних пологів в цілях прискорення формування легенів плода

 • Категорії