Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Дитячі іграшки будуть перевіряти на «психологічну» норму

Про це повідомили в Міносвіти. У відомстві пояснили, що буде створена спеціальна експертна група, яка буде оцінювати рівень негативного впливу іграшок на дітей та їх психіку.


В ході довгих обговорень, чиновники прийшли до висновку, що деякі дитячі товари, зокрема іграшки, варто піддавати перевірок на можливу вірогідність нанесення ними шкоди психіці дитини.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Для оцінки товарів планується створити спеціальну команду експертів. Дана тема була піднята чиновниками в рамках здійснення державної Стратегії розвитку дитячої індустрії товарів і розваг.


Експерти вважають, що пприблизно 20% всіх іграшок представляють реальну загрозу для здоров'я дітей, причому як фізичного, так і психічного.


У рідкісних, але зустрічаються випадки, іграшки і зовсім можуть загрожувати життю дитини.

На жаль багатьох батьків, наше законодавство допускає, що прилавки дитячих магазинів просто кишать іграшками низької якості з Китаю, копіюють героїв з дитячих серіалів і мультфільмів.


Нерідко, ці примірники пародіюють жахливих і жорстоких персонажів, які за сюжетом використовують смертельні зброї і всіляко конфліктують з іншими героями.


На думку експертів, ці фактори негативно позначаються на ще тільки формується психіці дітей.


Багато батьків підтримують таку ініціативу Уряду нашої держави, але багато хто задається питанням, а хто буде входити до складу так званої " експертної групи?


Чиновники формують остаточний список фахівців, але вже відомо, що оціночну команду будуть складати дитячі психологи, педагоги та, безпосередньо, самі представники компаній, що виробляють дитячі іграшки та інші товари.


Що робити, якщо у новонародженого поганий сон?


Вибираємо найкращу зачіску у хлопчиків.


Дієта при ацетоні у дитини


Експерти будуть оцінювати досить різнокаліберних продукцію: іграшки, літературу, відео - та аудіоматеріали для дітей та інше. Кожен товар, що надходить на прилавки магазинів, буде вивчений на предмет шкоди дитячому здоров'ю.


Вердикт експертної групи стане доповненням до вже діючих вимог до продукції, розробленим санітарно-епідеміологічною службою.

Однак самі дитячі психологи не поспішають вітати таку ініціативу Уряду. Як вважає фахівець Олексій Коренєв, експерти будуть не вправі заборонити «страшні іграшки». За словами дитячого психолога, кожен батько сам здатний вирішити, чи буде той чи інший товар руйнувати його психіку дитини.


Олексій вважає, що навіть експерти, які увійдуть в оцінну комісію, можуть легко розійтися в думках на рахунок однієї і тієї ж іграшки, та й не можна сказати точно, чи буде від цього користь самим дітям.


Приміром, чиновники заборону всім відомих ляльок-монстрів, так як вони нібито руйнують психічне здоров'я дітей, даючи помилкові поняття дитині про сприйнятті людського тіла.


Але не можна забувати про те, що ці ляльки отримали таку популярність, завдяки вийшов на екрани телевізорів мультикам, в яких сюжетом пропагується гуманність і добро.


Неважко здогадатися, що діти випрошують у батьків купити їм ці іграшки, так як хочуть розіграти зі знайомими персонажами ті самі добрі сцени з мультфільму.


Олексій Коренєв підсумував, що в цьому прагненні чиновників важливо, в першу чергу, прибрати дійсно шкідливі неякісні товари з прилавків.

Ляльки і м'які іграшки відбудуться психологічну експертизу: відео

Новини про майбутні перевірки:

Категорії