Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Дитячі страшилки»: налякати чи заспокоїти?

Мета дитячих страшилок – налякати маленьких слухачів.


Традиції чарівної казки зливаються з актуальними проблемами, які з'являються в житті дитини.


Головні герої страшилок, як звичайно, діти. Вони стикаються з предметом, який сприймають як шкідника. А сам герой, зазвичай, не звертає увагу на попередження про небезпеку.


Як правило, маленькі діти не можуть слухати страшилки без жаху, вже у старшому віці вони легше сприймають їх, а з роками взагалі перестают сприймати їх всерйоз.

...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Страшилки для дітей на ніч
 • Смішні страшилки
 • Налякати чи заспокоїти?
 • Зовсім не страшні страшилки
 • Страшилки для дітей: відео

 • Старі страшилки в новий час, відповідно, набувають нову форму і зміст. Але від цього вони не перестають бути страшними і страшними.

  Страшилки для дітей на ніч


  Звичайно, можна знайти страшилки для дітей різних віків і для різної мети, але найпопулярніші, як правило, ті, які розповідають на ніч.


  Страшилка – класна річ, і, напевно, мало хто бажає, щоб її викинули з нашого життя.


  У цих страшилках на ніч щось безумовно є.


  Напевно, це та атмосфера, в якій їх розповідають. Теми бувають різні, та й самі страшилки одна не схожа на іншу.


  Це можуть бути і «Чорне дзеркальце», «Людина з чорним обличчям», «Чорне плаття», і «Червоні санки», «Червона лялька» і «Синя сумка», і багато інших.


  Якщо придивіться до назв страшилок, помітите, що величезну роль тут відіграють кольори, які створюють відповідний асоціативний ряд.


  Малюк вже з'явився, але Ви ще не підібрали ліжка матрац? Почитайте у нас на сайті який матрац краще для новонародженого


  Що робити, якщо Ваша дитина може заснути тільки на руках? Поради.


  Витратьте п'ять хвилин на читання, зате потім з'явиться час на відпочинок.


  Вночі страшилки читати для дітей можуть батьки, але часто діти самі розповідають їх один одному, коли ночують у друзів, в таборах або на природі біля багаття.


  Часто вони намагаються уникнути того, щоб дорослі дізналися про те, що вони лякають один одного страшилками. Страшилки для дітей слухати люблять всі малята.

  В цих страшних історіях сюжет розвивається так, що предмети і речі, що оточують нас, виступають у ролі демонічних сутностей. Але при цьому вони не стають менш казковими і страхітливими.

  Смішні страшилки


  Дитячі страшилки можуть бути не тільки неприємними, але в той же час смішними, викликати добру посмішку, змушувати дітей сміятися.


  Можуть мати страшилки для дітей мультики.


  Вони, як правильно, можуть бути трохи моторошні, але все ж несуть добрий хутро і навчають.


  Смішні страшилки мають веселих персонажів, і, хоча їх головною метою все ж залишається налякати слухача, вони можуть ще й гарненько насмішити.

  Налякати чи заспокоїти?


  Ніколи не замислювалися про те, чому одні діти охоче розповідають страшилки, а інші з завмиранням серця захоплено слухають страшні історії?


  Діти долучаються до страшилок ще у віці п'яти-шести років.


  Саме в цей час їх починають долати різні страхи.


  Діти тоді можуть бояться практично все, ось ці різні образи, які знайшли собі місце в страшилках і лякають їх.


  Машинка каталка для дітей. Ми розповімо Вам різницю між машинками для хлопчиків і для дівчаток.


  Комплекс дихальної гімнастики Ви можете вивчити ось тут.


  Логопедичні вправи для дітей


  Зазвичай подібні страшні історії діти слухають в якому-небудь затишному містечку, подалі від батьківських очей, а в кінці вони усієї дитячої компанією дружно верещать. Діти часто пригнічують образу, страхи в собі.


  А слухаю страшилки, або розповідаючи їх, діти як би проживають свій страх. Інстинктивно вони позбавляються від нього. Дитина переживає страх понарошку, що по-справжньому позбавитися від нього.


  Цю чудову психологічну розрядку застосовували всі покоління дітей. На шкільні роки припадає пік захоплення страшилками. Психіка дітей до цього часу більш врівноважена, вони вже можуть або навчаються собою керувати.


  А ось зовсім інша справа з дошколятами. Їх дуже багата уява постійно домальовує щось нове до вже і так лякає страшилки.


  Барвисті описи в страшилках іноді, як фотографія, друкуються в пам'яті дитини. Тому це цілком нормально, коли дитина розповідає вам страшні історії.

  Не перебивайте його, дайте розповісти до кінця, інакше цей страх так і залишиться у вашій дитині. А розповівши страшилку вам, він підсвідомо позбавиться від одного зі своїх таємних страхів.


  Якщо дитина хоче розповісти вам страшну історію, яку він у свої роки сприймає як щось сокровенне, не поспішайте переводити тему і відмахуватися.


  Адже це означає, що дитина вам довіряє, а ви, як справжній батько, повинні вислухати своїх дітей, щоб вони не втрачали своєї довіри до вас.

  Зовсім не страшні страшилки


  Тому, як бачите, страшилки для дітей, насправді зовсім не страшні.


  Діти підсвідомо тягнуться до них, адже хочуть хоч якось позбутися своїх внутрішніх страхів.


  Тому не заважайте цьому, нехай малюк здолає той, що боїться, сам.


  Страшилки допоможуть виховати морально-психологічні якості дитини. Зміцнити витримку і стресостійкість. І найголовніше це навчать дитину ставитися до своїх проблем з гумором.

  Страшилки для дітей: відео


  Фільм про те, як діти, сидячи біля багаття, лякають один одного страшними історіями.

  Категорії