Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Дитячі свічки Цефекон — безпечно збиваємо температуру дитині

Цефекон — жарознижуючий і болезаспокійливий засіб, яке часто прописують дітям. Воно повинно бути в кожній дитячій аптечці, а використовувати його можна, починаючи з третього місяця життя дитини. При необхідності (щоб збити високу температуру) вставити свічку можна без призначення лікарем.


Головне діюча речовина в Цефеконе Д — парацетамол.

Перед застосуванням препарату вивчіть інструкцію.

Склад і дію Цефекона

До складу препарату входять два речовини: парацетамол (основна діюча) і витепсол — жирна основа, яка починає плавитися, коли досягає температури тіла людини. При кімнатній температурі свічка напівтверда — торпедоподібне форми.


Діючою речовиною є тільки парацетамол, який при попаданні в організм починає діяти на відділ мозку, регулює температуру тіла. Він же заважає передачі сигналу про біль, що дозволяє використовувати препарат відразу в двох напрямках:

  • Для зниження температури.
  • Для боротьби з болем.
  • Особливість Цефекона полягає в тому, що використання ліків при нормальній температурі не сприяє її зміни (зниження). В такому випадку спостерігається тільки знеболюючий ефект.

    Форма випуску

    Цефекон випускається тільки у вигляді свічок. Розрізняють дві маркування препарату:

  • Цефекон Д (для дітей)

  • Категорії