Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Дитяче автокрісло Siger Діона — трон для маленької принцеси

Для перевезення дочки в автомобілі з народження користувалися автолюлькою з коляски три в одному, вона 0 до 13 кг підходить. У ній дуже добре дочка спала, люльку за ручку зручно переносити на невеликі відстані. Дочка 10 кг важить, але сидячого положення тут не передбачено, тому до року вирішили купувати нову перевезення.

Як ми вибрали Сайгер

Обирали через інтернет і вживу не дивилися крісла. Враховували відгуки та наявність тестів у різних виробників. Вирішили вибирати з моделей Siger. Шукали крісло, в якому можна буде возити доньку максимально довго, приблизно до школи і пересадки на бустер. Діона як раз на три групи підходить, від народження до 7 років та вагою до 25 кг


Дитяче автокрісло Siger Діона.

Донька часто засинає в машині, тому неодмінною вимогою до крісла була можливість укладати в ньому дитини. Крісло знаходиться на базі і фіксується в трьох положеннях:

 • сидячи,
 • напівлежачи,
 • лежачи.
 • Сподобалося, що потужно укріплена верхня частина спинки, яка повинна захищати голову підрослого дитини. Порадував і багатий асортимент забарвлень. Вирішили взяти фіолетове.

  Перші враження від Діони

  Виглядає конструкція крісла міцно і акуратно. Все добре продумано. В спинці крісла червоним пластиком і синіми гуртками виділені отвори під ремінь безпеки. Положення моделі змінюється просто, велика червона ручка знаходиться під передньою частиною сидіння. Пряжка пристяжного ременя і сам ремінь, досить широкий, в області плечей зі знімними м'якими накладками. І ще вони як-то так правильно зроблені, що не перекручуються нікуди. Зручна застібка, швидше і набагато простіше, ніж була в нашій люльці.


  Спинка моделі, червоним пластиком відзначені отвори під ремінь безпеки.

  Тканина яскрава, м'яка на дотик. Крісло виглядає дуже красиво. Дочка розвалюється в ньому з царственим видом привільно. Явно зручно їй. Пристібатися не дуже любить, але це так і в колисці було, і в колясці.


  А ще порадувало те, що чохол знімний. Можна його буде прати, якщо що. Кріпиться він надійно і просто, на липах.


  Зручний п'ятиточковий знімний ремінь і м'яка вкладка для самих маленьких дітей.

  Оскільки крісло купили в кінці осені і дитини вставляємо в нього у верхньому одязі, вкладку — матрацик (на фото її добре видно, блідо-бузковий) залишили тільки під головою.


  На самому кріслі є три нашивки з правилами його встановлення та використання.

  Установка крісла

  Написано, що на сайті присутня навчальне відео. Але нашу модель я там не знайшла. Може, погано шукала, але в інтернеті теж не виявила. Виручила текстова інструкція з картинками. Дуже докладна, все зрозуміло в ній.


  Оскільки модель Діона відноситься до груп 0 /1-2, передбачено два варіанти установки:

 • по ходу руху,
 • проти ходу руху.
 • П'ятиточковий ремінь, який йде в комплекті з кріслом, чудово регулюється, в спинці чотири пари отворів на різній висоті.


  Вид пристяжного ременя на спинці крісла.
  Надійна фіксація.

  Зайва довжина утягивается ременем спереду сидіння.


  Регулювання довжини ременя безпеки.

  Цей ремінь використовується до ваги 18 кг, Але вже від 15 кг можна пристібати дитини звичайним автомобільним. Це поки не пробували, але в інструкції і за цим варіантом посадки все зрозуміло промальовано і прописано: спеціальна виїмка в спинці фіксує верхню частину ременя на потрібній висоті.


  Загалом, будь-яких недоліків навіть і не знайшли. Єдине, що крісло досить важке. А нам його часто потрібно знімати і встановлювати. Але вони всі приблизно однаково важать. Користуємося другий місяць, кріслом дуже задоволені.


  Єлизавета, 28 років, мама однорічної Аліси

  Для перевезення дочки в автомобілі з народження користувалися автолюлькою з коляски три в одному, вона 0 до 13 кг підходить. У ній дуже добре дочка спала, люльку за ручку зручно переносити на невеликі відстані. Дочка 10 кг важить, але сидячого положення тут не передбачено, тому до року вирішили купувати нову перевезення. Як ми вибрали Сайгер Обирали через інтернет і вживу не дивилися крісла. Враховували відгуки та наявність тестів у різних виробників. Вирішили вибирати з моделей Siger. Шукали крісло, в якому можна буде возити доньку максимально довго, приблизно до школи і пересадки на бустер. Діона як раз на три групи
  Дитяче автокрісло Siger Діона — трон для маленької принцеси
  Дитяче автокрісло Siger Діона — трон для маленької принцеси
  2016-10-26
  Ірина Бродягина

  Review Overview


  Зовнішній вигляд:
  Зручність експлуатації: Надійність:
  Показник «Ціна-якість»:
  98
  відмінно

  Користуємося другий місяць, кріслом дуже задоволені. Недоліків не знайшли, крім того, що крісло важкий.


  Категорії