Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Дитячий парацетамол ефективний жарознижуючий засіб

Висока температура тіла це одна з основних причин виклику дитячого лікаря додому.


Основна причина підвищеної температури інфекційні захворювання. Процес підвищення температури організму носить захисний характер, тому треба знижувати температуру тільки більше 38,5 градусів....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Інформація про препарат
 • Дозування
 • Свічки
 • Дитячий парацетамол: відео

 • Є винятки, при яких знижують температуру вже з 38 градусів.


  Це тяжкі захворювання, наявні у дитини раніше, або у дитячому віці до 5 років (особливо від шести місяців до трьох років), коли висока температура може призвести до розвитку судом.


  Діти перших 2 місяців теж належать до цієї групи, так як вони гірше переносять лихоманку.

  Інформація про препарат


  Згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров'я, відповідним ліками для дітей є парацетамол.


  Він діє ефективно, як ацетилсаліцилова кислота, при цьому слизова оболонка шлунка не уражається.


  Батькам необхідно уважно ознайомитися з інструкцією по застосуванню дитячого парацетамолу і суворо її дотримуватися.  Жарознижувальна дія парацетамолу пов'язана з його здатністю впливати на пригнічення синтезу речовин у центральній нервовій системі, які і викликають підвищення температури.


  Проспан для дітей. Рекомендації лікарів.


  Знайшли білок у сечі у дитини. Корисний матеріал.


  Профілактика грві у дітей


  Парацетамол єдине жарознижуючий засіб, дозволений до безрецептурного відпуску в аптеці, що додатково підкреслює його безпеку.


  Парацетамол у Росії, що випускається для дітей, представлений у вигляді сиропу, суспензії, свічок і таблеток, які доцільніше використовувати з шестирічного віку.

  Парацетамол добре всмоктується у шлунково-кишковому тракті, максимальна концентрація в крові встановлюється через півгодини-90 хвилин.

  Дозування


  Препарати у рідкій формі (парацетамол сироп дитячий, дитячий парацетамол суспензія ) ефективніше всмоктуються і діють швидше, ніж таблетки.


  Дозування дитячого парацетамолу така. Разова доза парацетамолу від 2 місяців до 15 років становить 15 мг на кілограм ваги дитини.


  Дають кожні 6 годин, тобто повторити прийом препарату можна до чотирьох разів на добу, не піддаючи організм дитини ризику побічних ефектів.


  При блювоті, а також на ніч парацетамол вводять у вигляді свічок в дозі 15-20 мг на кілограм ваги.  Парацетамол свічки дитячі випускаються в дозах 1, 0.5, 0.125, 0.25 р.


  Для кожного віку своя дозування дитячого парацетамолу. Свічки починають діяти через 50 хвилин, але ефект від них довший.

  Свічки


  Жарознижуючі свічки краще вставляти після спорожнення кишечника або очисної клізми.


  Дозуються за віком і вагою:

 • від 1 до 3 місяців при вазі від 4 до 6 кг – разова доза становить 1 свічку в 50 мг

 • Категорії