Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Для дітей медиків двері дитячого саду завжди відкриті

У Державній Думі В стадії розробки знаходиться проект, що передбачає введення додаткових пільг для працівників медичних установ, які пропрацювали не менше п'яти років у муніципальних або державних закладах.


На думку депутата Разиета Натхо, члена державно партії «Єдина Росія», такі пільги повинні привернути увагу молодих фахівців і мотивувати їх вибрати державна установа в якості місця постійної роботи.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

У газеті «Известия» вперше була опублікована інформація про законопроект, який передбачає внесення змін у Федеральний закон «Про основи охорони здоров'я громадян Російської Федерації».


Там же і були відзначені основні умови отримання такої пільги: це робота в державному або муніципальному медичному закладі п'ять років і більше.

Цей проект входить в комплекс програм, спрямованих на поліпшення умов роботи і проживання медичних працівників. Державної Думою зараз ведеться активна боротьба, пов'язана із запобіганням витоку кадрів із державних лікарень в комерційні. У цей комплекс також входить підвищення заробітної плати і надання житла.


Зараз така пільга надається служителям закону: членам Слідчого комітету, суддям і прокурорам.


Тепер черга дійшла і до тих людей, які рятують людям життя.


Можливість віддавати своїх дітей у дитячі садки позачергово також повинна вирішити проблеми з отриманням декретних відпусток і звільнень у зв'язку з вагітністю.


Часто молоді мами, які працюють у лікарні, поліклініках і так далі, змушені залишати своє місце роботи, щоб виховувати і стежити за дитиною до тих пір, поки він не стане більш або менш самостійним. Проект, запропонований Разиетом Натхо, зможе залучити більшу частину працівників, які були вимушені звільнитися з-за того, що в дитячому саду не знайшлося для них місця.


Приклади застосування мазі Доктор МОМ. Поради лікарів.


Як грамотно вибрати дитячий кокосовий матрац.


З'явилася шишка на голові у дитини


Ситуація з дитячими садками у нашій країні хоч і налагоджується, але все одно далеко не досконала.На II з'їзді працівників дошкільної освіти заступником міністра науки і освіти було відзначено, що вже в 11 федеральних суб'єктах немає жодних проблем з отриманням місця в дитячому саду, і ця цифра з часом обов'язково збільшиться.


Що стосується електронної статистики, то вона надає зовсім іншу картину. Більше мільйона дітей зараз перебувають у черзі і чекають свого місця в дитячому саду. В тому числі і діти медпрацівників.


Цей проект знайшов різні відгуки в людей.


За заявою Віри Духаніній, лікаря-терапевта, така пільга, звичайно ж, підвищить інтерес до державної та муніципальної сфери, однак цього зовсім недостатньо для того, щоб лікарі перестали йти в комерційні організації.


За її словами, основна проблема полягає в низьких зарплатах і відсутності можливості отримати житло.


Віра Духанина у своїй думці не самотня. Багато людей висловлювалися про те, що професії, пов'язані з медициною, повинні бути одними з найбільш високооплачуваних, так як саме в руках цих людей життя всього населення країни.


Однак, як було сказано вище, питання з заробітною платою і квартирами зараз вирішується, і в недалекому майбутньому для медичних працівників буде надано ще ряд нових можливостей.


Як потрапити в дитячий садок, якщо черга не підійшла:

Категорії