Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Для лікування і профілактики грипу та застуди при вагітності: Гриппферон абсолютно безпечний

Кожна жінка в період вагітності намагається стежити за здоров'ям, ситуація ускладнюється тим, що з-за зниженого в цей період імунітету мами часто страждають від вірусних захворювань, застуди, грипу.


Прийом ліків у цей період обмежений, так як хімічні препарати можуть виявитися шкідливими для дитини. Одним із винятків вважається Гриппферон, який абсолютно безпечний під час вагітності, жінка під час лікування може не побоюватися за здоров'я та розвиток дитини....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Інформація про препарат
 • Дозування і тривалість прийому
 • Чим небезпечний (і небезпечний?) препарат для вагітних?
 • Особливості застосування
 • Ефективні аналоги
 • Інформація про препарат


  Склад

  Основною діючою речовиною лікарського препарату вважається білок інтерферон альфа 2b, який отримують методом генної інженерії. Синтезовані таким способом речовини вважаються рекомбінантними.


  В інструкції можна знайти список допоміжних компонентів, що входять до складу Гриппферона. За рахунок речовин із стабілізуючим стабілізаторів препарат зберігає свої активні властивості протягом довгого часу.


  Вперше речовину було отримано у вісімдесяті роки в СРСР, п'ятнадцять років пішло на підбір оптимального складу стабілізаторів, які не порушували б характеристики активної речовини і підтримували б його активність у водному розчині.

  Остаточний варіант відомий під назвою Гриппферон, препарат став замінником активно використовуваним до цього часу людському інтерферону.


  Показання до застосування

  Гриппферон застосовується в якості профілактичного засобу, за даними клінічних досліджень, 96% пацієнтів, які пройшли лікування, уникнути зараження грипом і ГРВІ в період епідемій.


  Препарат використовується для лікування і профілактики

  Категорії