Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Для шкіри, волосся і в їжу: кокосове масло при вагітності як застосовувати?

Кокосова олія вже давно використовується для догляду за шкірою і волоссям, а також його приймають всередину, щоб зміцнити імунну систему.


А під час вагітності олія кокосу є незамінним продуктом для запобігання розтяжок. Якщо вчасно не зайнятися їх лікуванням, то білі рубці, які розтяжки залишають на тілі, залишаться на все життя.


І якщо після пологів мами приводять своє тіло у форму за допомогою тренажерів, то до пологів шкіру необхідно зберігати в нормальному стані....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Загальні відомості
 • Кокосове масло під час вагітності
 • Способи вживання
 • Запобіжні заходи
 • Загальні відомості


  Масло кокоса являє собою продукт натурального походження. Його проводять без застосування загусників, барвників і ароматизаторів.


  Природа заклала в цей продукт всі корисні якості і властивості, тому в добавках, які часто бувають шкідливими, масло не потребує.


  Проводиться масло з м'якоті кокосового горіха і має кремовим кольором. Виділяють два типи масел – рафінована і нерафінована.

  При зберіганні масла в холодильнику воно може густіти і тверднути, проте, своїх природних властивостей не втрачає.


  Корисні властивості цього натурального кошти забезпечують наступні речовини, що входять до його складу:

 • лауринова кислота

 • Категорії