Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Догляд за новонародженими дівчатками

Всі новонароджені дітки вимагають ретельного і дбайливого догляду. Не всі молоді матусі знають, як правильно доглядати за тільки-тільки з'явилися на світло дитиною, тому ця стаття повинна бути для них корисна. У ній піде мова про специфіку догляду за новонародженою дівчинкою.


Загальні принципи догляду, звичайно, схожі з принципами догляду за новонародженими хлопчиками, але деякі моменти, обумовлені особливостями організму дівчаток, обов'язково слід враховувати. ...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Як правильно підмивати?
 • Інші питання по догляду
 • Догляд за новонародженою дівчинкою: відео

 • Мова йде насамперед про статевих органах дівчинки. Після виписки мама обов'язково повинна уважно оглянути їх і, якщо щось викликає сумнів, звернутися до дитячого гінеколога.

  Слід пам'ятати про те, що в перші два тижні життя на організм новонародженої дівчинки ще впливають материнські гормони, що може призводити до набухання молочних залоз, набряк статевих губ і появі слизу і навіть кров'янистих виділень з піхви. Всі ці явища носять фізіологічний характер і не повинні викликати особливого занепокоєння.


  А ви знаєте що таке аспіратор для новонароджених і навіщо він потрібен? Все про правильне застосування аспіратора для новонароджених.


  Все про першому місяці життя новонародженого за цією адресою.

  Як правильно підмивати?


  Це питання, мабуть, хвилює абсолютно всіх жінок, у яких народилася донька. В принципі, складного тут нічого немає, якщо знати правильний алгоритм. Підмивати дівчинку слід звичайною водою рухами спереду назад, тобто від піхви до анального отвору.


  Це головне правило, якого повинні дотримуватися молоді матусі, які народили дівчинку. Пов'язано це з тим, що при недотриманні цього правила частинки калу і шкідливі мікроорганізми можуть потрапити в піхву і стати причиною серйозних запальних захворювань.


  Гігієна новонароджених дівчаток не передбачає частого застосування мила. З милом достатньо підмивати дівчинку один раз на добу, наприклад, під час щовечірнього купання. Використовується для цього звичайне дитяче мило.


  Решту часу буде достатньо звичайної води. Пов'язано це з тим, що слизова статевих органів новонародженої дівчинки дуже ніжна, і часте застосування мила може призвести до її роздратування. Не варто, до речі, при купанні і додавати у воду пінку або якесь подібне засіб. Оптимальний спосіб це намилювання в кінці купання і швидке змивання піни.


  Витирати дівчинку після підмивання слід максимально акуратно, просто промокаючи статеві органи сухим і чистим рушником. Терти їх, звичайно ж, не варто. Рушник, призначене для маленької дівчинки, завжди повинно бути чистим, а інші члени сім'ї не повинні ним користуватися. Спочатку необхідно промокнути рушником статеві губи, потім простір навколо них, а після цього область заднього проходу.


  Для того, щоб запобігти шкірне роздратування, яке часто виникає у новонароджених діток, необхідно після водних процедур скористатися дитячою присипкою або спеціальним маслом.

  Інші питання по догляду


  Звичайно, одним підмиванням і купанням догляд за новонародженою дівчинкою не обмежується. Але все інше нітрохи не відрізняється від догляду за новонародженими хлопчиками. Харчування, сповивання, одягання, прогулянки про все це обов'язково розповість педіатр або патронажна медсестра, які зобов'язані відвідати новонароджену в перші дні після виписки з пологового будинку.


  Розповімо все про те, як правильно тримати новонародженого. Всі подробиці та секрети правильного поводження з новонародженими дітками.


  Все найважливіше про попрілості у новонароджених дітей тут.


  А кращі поради про клізми для новонароджених доступні за адресою. Як правильно робити клізму новонародженому?

  Догляд за новонародженою дівчинкою: відео


  Категорії