Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Домашні пологи смертельний вибір!

Домашні пологи, навіть із запрошенням спеціально навченої акушерки, у кілька разів ризикованіше пологів у спеціалізованому медичному закладі.


Ймовірність малюкової смертності зростає більш ніж в чотири рази. Причому цей ризик виникає у зв'язку з обраним місцем розродження, а не з професіоналізмом акушерів.


Ці висновки були зроблені за результатами самого великого аналізу в галузі розродження, проведеного фахівцями з New York-Presbyterian/Weill Cornell Medical Center. В рамках дослідження проаналізовано понад 10 мільйонів пологів за період з 2007 по 2009 рік....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ


У статистику включалися лише випадки доношених одноплодных вагітностей, і вага немовлят без вроджених вад розвитку становив понад 2500 гр.


Усі розглянуті випадки піддалися аналізу за місцем проведення пологів – шпиталі, спеціалізовані пологові закладу або домашня обстановка, також брався до уваги рівень професіоналізму медичних працівників, які брали участь в пологах.


В ході дослідження з'ясувалося, що рівень малюкової смертності під час запланованих домашніх пологів істотно зростає, ніж при планових пологах у стінах медичного закладу.

Рівень неонатальної смертності під час пологів у спеціалізованих медичних установах склав 3 випадки на 10 000 народжень.


При домашніх пологах з ліцензованої акушеркою ця статистика складає 13 випадків на 10 000, а якщо свої перші пологи породілля вирішує провести вдома, то статистика стає ще більш страшною – 22 випадки на 10 000 народжень.


Спираючись на результати експерименту, фахівці вважають, що акушери-гінекологи повинні інформуватися своїх пацієнток про небезпечні наслідки домашніх пологів та не рекомендувати користуватися таким методом.


Часто запитують: як відходить слизова пробка? Коли почнуться пологи після її відходження? Відповіді на ці та інші питання тут.


Про те, як правильно тужитися при пологах, читайте в цій статті.


А тут про те, для чого використовують /rody/podgotovka/palochki-laminarii-pri-rodah.html палички ламінарії під час пологів.


У той же час популярність домашніх пологів зростає у всьому світі. Їх прихильники наводять свої аргументи на користь такої спірної альтернативи. Рішення народжувати вдома підноситься як відповідальний і свідомий вибір, який може прийняти тільки той батько, який піклується про добробут своєї дитини.


Проте негативні сторони домашніх пологів навмисно не розглядаються. Також захисники домашніх пологів стверджують, що пологи – це природний процес, що не вимагає ніякого стороннього втручання.


Це насправді так, але природою передбачений не тільки природний процес пологів, але і природний відбір, в ході якого слабкі особини не виживають в природі, в тому числі і за порушення родової діяльності.

Розвиток медицини дозволило виходжувати приречених на смерть немовлят, які в умовах природного відбору загинули б. Тому говорити про природність пологів, забуваючи про механізм природного відбору, щонайменше, недалекоглядно.


Переважна більшість лікарів категорично не рекомендують проводити пологи вдома. Вони вважають, що домашні пологи смертельно небезпечні не тільки для дитини, але і для породіллі, адже в пологах раптово можуть виникнути критичні ситуації, при яких відсутність медичної допомоги призведе до сумних наслідків:

  • слабка або навпаки надто бурхлива родова діяльність вимагає безперервного моніторингу за станом дитини, щоб запобігти розвиток внутрішньоутробної гіпоксії

  • Категорії