Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Допоможе Утрожестан завагітніти?

Доброго дня.


Не могла завагітніти після прийому регулона (брала раніше з метою контрацепції та регулювання циклу він у мене дуже непостійний). Тепер хочемо дитину.


Звернулася до гінеколога. Після обстеження та здачі аналізів з'ясувалося, що у мене недостатність у 2 фазі (прошу вибачення якщо не правильно висловлююсь). Лікар прописала мені пити Утрожестан-100 вранці і ввечері з 14 по 25 ДЦ. І сказала, що на тлі нього я зможу завагітніти і підтримати вагітність.


Але ось вже пів року приймаю і вагітність не настає. Благо хоч цикл в норму увійшов.


Вичитала, що Утрожестан пригнічує овуляцію і вирішила купити тести на овуляцію. Проводила тести 2 циклу і ні в одному не було овуляції. Може бути вона у мене настає не на 14 день, а пізніше, а я її в придушую цим препаратом? Хоча коли здавала аналізи і проходила УЗД мені сказали, що вагітність є звідки взятися, фоликулы дозрівають і все нормально .


Підкажіть будь ласка, Утрожестан насправді пригнічує овуляцію? Може бути існує яка-небудь найбільш ефективна схема прийому Утрожестана, щоб вагітність все ж настала? Вже дуже ми чекаємо маленького! А я вже в паніці.

Категорії