Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Дратівливість під час вагітності проблема багатьох жінок

Ви вагітні і дратують вас оточуючі? Це типові симптоми, характерні для вашого положення.


Багато жінок переживають такий же стан. ...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Звідки що береться?
 • Коли гряне?
 • Що може викликати нервозність?
 • Керуючи гнівом

 • Жінка починає зриватися через дрібниці, з'ясовувати стосунки, переходити на підвищений тон. Дуже часто це супроводжується плаксивістю.


  Після таких зривів вагітна мучиться від докорів сумління та почуття провини. Дуже неприємно, що подібні ситуації виникають досить часто.


  При цьому майбутня матуся усвідомлює, що вона сама провокує скандали. Однак впоратися зі своєю дратівливістю вона не може.


  Що робити в такому випадку? Перш за все треба розібратися в причинах нервозності.

  Звідки що береться?


  Вагітність супроводжується великими змінами в організмі. Це стосується і гормонального фону. Зміни в гормональному статусі стають причиною дратівливості.


  Гормональний зсув — це основний чинник, що визначає стан психіки вагітної.

  Тому не варто займатися самобичуванням і звинувачувати у всьому поганий характер. Треба намагатися попереджати різкі спалахи гніву. Крім того, слід усунути всі інші фактори, що викликають напади дратівливості.

  Коли гряне?


  Як стверджують фахівці, у першому триместрі збудливість, навпаки, знижується.


  Багато жінок стають загальмованими і розсіяними. Вагітні відчувають постійну сонливість. Всі ці фактори сприятливо позначаються на стані здоров'я. Спокійний стан призводить до розслаблення матки.


  Атаки хвилювань і нових переживань починаються у другому триместрі. У цей період вагітна відчуває психічні навантаження.

  Саме тоді з'являється тривожність, недовірливість, нервозність та дратівливість. Загальмований стан змінюється підвищеною збудливістю.


  Тут ви дізнаєтеся можна кавун вагітним. Читайте нашу статтю.


  А тут можна безалкогольне пиво під час вагітності.

  Що може викликати нервозність?


  Особливо важкі випробування переносять жінки, які зайняті стресовій роботою. Відповідальна керівна посада також створює додаткові навантаження.


  В цей час жінка починає ображатися по незначним приводів. Вона може чіплятися до слів. Дуже добре, якщо робочий колектив з розумінням відноситься до вагітної. Однак кожна майбутня матуся повинна вчитися тримати себе в руках. Адже попереду її чекає ще велика навантаження.


  Пологи і перші місяці життя дитини — це яскраві моральні й фізичні випробування. Багато що тут залежить від найближчого оточення вагітної. Підтримка близьких людей, почуття захищеності і комфортна обстановка в будинку — це ті важливі фактори, які допомагають попередити нервозність.


  Якщо вагітна жінка продовжує працювати на великому терміні, то їй подвійно важко. Вона набирає додаткові кілограми, у неї набрякають ноги і болить спина. При цьому вона примудряється піклуватися про сім'ю, прибирати та доглядати за чоловіком.


  Ближче до пологів жінці стає важко ходити і сидіти. У такій ситуації зовсім не дивно, що вагітна нервує.


  Створивши гармонійну обстановку в будинку і проявляючи турботу про жінку, близькі можуть зробити її життя набагато легше. Навіть незначна допомога у цей період буде безцінна.

  Дуже часто трапляється, що вагітна починає сприймати себе центром Всесвіту. Вона всіляко привертає увагу до свого становища.


  Іноді жінки намагаються показати, як їм важко нести тягар великої відповідальності. Вони постійно скаржаться і розповідають про своїх нездужаннях.


  Якщо жінка вважає, що близькі про неї мало дбають, то вона приходить у лють. Такі психологічні проблеми доставляють багато турбот родичів вагітної.


  Фахівці стверджують, що так жінки намагаються отримати підвищену дозу любові і співчуття від близьких людей.

  Дуже небезпечно, якщо вагітна починає вірити в свої надумані проблеми. Негативні думки створюють негативний емоційний фон. В результаті у жінки виникають ускладнення. Тому важливо не допускати в своє життя негативні емоції.


  Чим може загрожувати підвищення температури на ранніх термінах вагітності. Читайте тут.


  А ця стаття про проблеми на ранніх термінах вагітності.

  Керуючи гнівом


  Щоб гасити дратівливість на самому початку, слід дотримуватися простих правил.


  Ставтеся до подій з гумором. Якщо з посмішкою дивитися на світ, життя здасться набагато більш приємною.


  Не звітуйте оточуючим про своє здоров'я. Це актуально для багатьох вагітних. На запитання першій зустрічній знайомої вони починають виливати душу. В результаті такої бесіди вагітна може отримати купу непотрібних і шкідливих порад.


  Якщо у вас перша вагітність, не слід слухати страшні історії про родових муках, аномаліях, ускладнення і інші оповідання. Дбайливі родичі старшого покоління можуть передати вам багато зайвої інформації.  Не варто довіряти неперевіреним даними. Перш за все, треба слухати свого лікуючого лікаря. Тоді ви зможете зберегти спокій і прекрасний настрій. Все це найсприятливішим чином відіб'ється на вашому здоров'ї.


  Тримайте ситуацію під контролем. Якщо під час бесіди ви відчуваєте дискомфорт, перетворитеся з жертви у нападника. Задавайте зустрічні лоскітливі питання на своєму співрозмовнику. Якщо розмова вам не подобається, закінчуйте спілкування.


  Під час вагітності треба берегти свою психіку і не допускати чужого впливу.


  Охороняйте свою зону комфорту. Не слід допускати в оточення неприємних або малознайомих людей. Вагітність — це період, який краще проводити в деякій ізоляції. Це допоможе запобігти дратівливість.


  Якщо причиною поганого настрій стають якісь запахи і смаки, то просто виключіть їх з свого життя на кілька місяців.


  Як показує практика, хороший заспокійливий ефект надає малювання. Якщо ви не любите малювати, то підшукайте собі інше заняття по душі. Можна займатися легкою фізичною працею. Позитивний вплив надає йога для вагітних.


  Свіже повітря, прогулянки, прослуховування спокійної музики — це важливі фактори, що допомагають усунути дратівливість під час вагітності.


  Головне правило — налаштовуйтесь тільки на позитивні події. Не впускайте у своє життя негатив. Забувши про погане, ви зможете радіти змін, які відбуваються у вашому організмі.


  Найбільша радість жінки — її дитина. Чекаючи своє диво, не витрачайте свою енергію на дрібниці.


  Які можуть бути наслідки вагітності, що не розвивається, ви можете дізнатися тут.


  А тут ви дізнаєтеся, чи можна вагітним займатися спортом.


  В цьому розділі /planirovanie-beremennosti багато корисної інформації про планування вагітності.

  Категорії